блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Minelab Equinox 800 і Quest Q40. Сенсацію чекаєте?

Ніколи не вірив в те, що Minelab буде продавати щось хороше за недорого. Згадайте ціни в перший рік випуску на Minelab CTX 3030, мінімум $2400. А коли з’явився новий металошукач Minelab Go-Find 60, роздрібна ціна детектора склала $400 (якщо бути точним, то $399). Ви зрозуміли? Той самий Minelab Go-Find продавали за $400! І коли виробник попросив за Minelab Equinox 600 – $648, а за Minelab Equinox 600 – $899, я трохи розгубився. Пообіцяли сенсацію, а ціна як у пари Minelab Go-Find… Щось тут не так. Я хочу розібратися, кому в історії з Minelab Equinox буде добре.

Не дивуйтеся прямій штанзі. Звичайно ж вам розкажуть, що така штанга зручна, збалансована, надійна. Все так і є, але перш за все пряма штанга дешевше будь-який інший. Простіше і дешевше в собівартості, а значить краще (для виробника, а вам не знаю).

Виробник Minelab оголосив сенсацію, революційну технологію в світі металошукачів. Круто! Це якраз про мене. Це я довгий час намагаюся знайти кращий детектор. Це я з різними металошукачами ходжу по вибитих місцях, перевіряючи що можна взяти ще. Це до мене, і я перший в черзі. Тільки скажіть в двох словах, в чому революція?

це Simultaneous Multi-Frequency In-phase and Quadrature Synchronous Demodulation. Перекладається як-одночасна багаточастотна синфазна і квадратурна синхронна Демодуляція. Якщо відкинути всі розумні терміни і мовні обороти, металошукачі Minelab Equinox повинні бачити глибше. Там де одночастотний металошукач на максимальній глибині покаже срібло як чорне залізо, Minelab Equinox повинен показати ще кольоровий сигнал. Дуже добре. Це легко перевірити, і найголовніше порівняти. Як тільки раки почнуть використовувати Minelab Equinox, революційна технологія або підтвердиться, або буде оголошена обманом.

А технологія FBS і FBS2 хіба не була революцією в світі металошукачів? Ви тільки уявіть собі, поки інші ходять з одночастотными палицями копалками, ви сканує грунт багатьма частотами, одночасно від 1,5 кГц до 100 кГц. Революцію тоді не оголосили, але металошукачі з технологією FBS/FBS2 коштували реально дорого. Наприклад, Minelab E-Trac і Minelab CTX 3030. Поцікавтеся, скільки ці моделі коштували в момент запуску.

А сьогодні революція, та ще за ціною пари Minelab Go-Find. Подивитися… Але вже є незрозумілі перетину. Виробник Minelab раніше бачив металошукач Quest Q40? Звідки такі збіги в зовнішньому вигляді? І якщо ви скажіть, що перед нами два різних металошукача, просто вони на прямій штанзі… тоді чому теж збігаються 4 кнопки зліва і справа, за кількістю і розташуванням?

Обидва металошукачі підводні, обидва представлені в один день (16 вересня 2017 року), і в одному місці (Detectival 2017, Англія), обидва з штатної котушкою 11 дюймів, обидва з підтримують бездротові навушники… До речі, бездротові навушники Minelab Equinox виявилися з історією з минулого (теж).

Ці бездротові навушники були випущені китайським виробником, ще в 2016 році (можливо раніше). З зовнішніх відмінностей, тільки логотип Minelab. Може тому Minelab Equinox так дешево коштують? Виробнику вдалося заощадити, і свято у копачів все-таки відбудеться?

Дуже хочеться дізнатися правду про металошукачі Minelab Equinox. Пройтися по вибитим місцях, і знову набити свої кишені монетами, перснями, і хрестами. Та так набити, щоб ремінь брюк не міг утримати вагу моїх кишень. І ми обов’язково дізнаємося! Правильно я кажу, Minelab?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина