блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Nokta Impact і Makro Racer 2. Що краще?

Комусь цікаво, яка різниця в глибині між Nokta Impact і Makro Racer 2? Все що є в металошукачі Makro Racer 2, присутній і в Nokta Impact. Але сказати навпаки – не можна. Nokta Impact на голову вище. Один тільки режим GEN чого вартий. Я досі не розумію – Що це було?

Штанга проти штанги

Порівняння Nokta Impact і Makro Racer 2. Що краще?

Вибирати металошукач тільки конструкції – нерозумно. І тим не менш, продавці просувають цю тему. Попросіть їх розповісти про Minelab Go-Find, у більшості розповідь почнеться з компактності, легкості, зручностей. Якби конструкція металошукача відігравала велику роль, ніхто ніколи б не купив глибинний металошукач, або прилад з вагою більше 1 кг. Але копачі по всьому світу ходять з приладами від 0,2 кг до 10 кг Прямими, кривими, квадратними, палицями-копалками, чорними, синіми, жовтими. Неважливо яка конструкція. Якщо ви з цим металошукачем копаєте знахідки, і готові копати далі – з вашим детекторів все в порядку.

Головна особливість конструкції – навантаження на руку. Чим швидше втомиться ваша рука, тим менше ви накопає знахідок. Виходить, будь-яка конструкція детектора починається з ваги? Неправильно. Конструкція металошукача це баланс в руці. І в цьому балансі бере участь багато факторів. Нахил та зручність рукояті, развесовка і можливість підігнати підлокітник під свою руку, регулювання довжини штанги і вертикальне розгойдування.

Порівняння Nokta Impact і Makro Racer 2. Що краще?

Наведу приклад. Металошукач Minelab Go-Find важить близько 1 кг. Але з-за повної відсутності підлокітника і гулящої верхньої штанги, високою рукояті не поєднуються із загальним балансом, пошук з детектором вантажить руку більше, ніж з будь-яким іншим (більш важких).

У металошукачі Nokta Impact і Makro Racer 2, обидві штанги з нормальною конструкцією. Суджу по практиці копа. Якщо я спокійно ходжу з металошукачем цілий день, і ввечері рука не відвалиться – конструкція нормальна.

Але штанга Makro Racer 2 звичайно ж поступається Nokta Impact. Захований провід всередині штанги, це відсутність вільних петель, плавне регулювання висоти, захист проводу від ультрафіолету і зовнішнім механічних пошкоджень.

Плюс штанги Nokta Impact-можливість плавно підганяти підлокітник по розмір руки, з великим діапазоном регулювання. Підлокітник Nokta Impact можна зрушити майже до рукояті. Наприклад, це дозволить зберегти баланс, коли на іншому кінці невелика котушка.

Порівняння Nokta Impact і Makro Racer 2. Що краще?

Ще один плюс, плавне регулювання висоти. Копачі зазвичай не надають значення цьому параметру. Спочатку копа виставили висоту, і з нею ж закінчили. Але саме висота визначає вашу загальну швидкість пошуку (амплітуда помахів), якість проводки, і все ту ж втома руки.

На досить рівній ділянці, є сенс довжину металошукача збільшити. Спокійно крок за кроком, рівномірно покривати площу пошуку, без особливого навантаження на руку. На горбах, распашке, в лісі, де доводиться часто котушку піднімати або нахиляти – довжину металошукача треба робити менше.

Nokta Impact проти Makro Racer 2

Порівняння Nokta Impact і Makro Racer 2. Що краще?

Що це було? Саме таке питання ставив собі перші 2 копа. Я не міг зрозуміти, чому я роблю це, і що відбувається. 80% копа проходив у програмі GEN, і тільки на 5 кГц. Реально не міг від неї відірватися…

Все що є в металошукачі Makro Racer 2, залишилося і в Nokta Impact. Я поки не знайшов жодного пробілу-котушка, Ліхтарик, програми пошуку, Налаштування, можливості. Є відчуття, що взяли Makro Racer 2 і помножили металошукач на 3. Причому це відноситься не тільки до трьох частот.

Порівняння Nokta Impact і Makro Racer 2. Що краще?

У порівнянні Nokta Impact і Makro Racer 2, перший на голову вище. Замість однієї частоти (Makro Racer 2 – 14 кГц), три (Nokta Impact – 5/14/20 кГц). Навіщо потрібна низька частота в 5 кГц? По-перше, це глибина. По-друге, ця частота дружить із золотом. По-третє, низька частота не буде скидати в чорний відгук стопки монет і скарби.

Багато точок копа бачили нестандартні підходи? Більшість копачів виходять з металошукачами на частоті 7-18 кГц. І лише одиниці роблять проходи на частотах низьких, або супер високих. Забезпечити собі перевагу перед конкурентами, тактика успішних і багатих.

У металошукачі Nokta Impact з’явилося більше програм пошуку. Крім звичайних, 2 тони (DI2), 3 тони (DI3), мультинота (DI99), глибинної програми (DEEP), та програми для пляжного пошуку (COG), є ще – GEN, GEN(D), STA, STA(D), VLX1, і VLX2.

Прямо зараз я не можу детально розповісти про всі нові програми, не встиг випробувати. Але GEN-це дійсно незвичайний режим.

Уявіть собі ситуацію. Вибита точка копа, роками витоптана копачами вздовж і впоперек. Навіть у будній день тут зустрінеш конкурента. Причому місце не просте, за складністю грунту я прирівнюю його морському пляжу. Прибрати всі перешкоди одним тільки балансом грунту не вийде, доводиться знижувати чутливість. Представили? Я включаю режим GEN на чутливості 99 (максимум). Ходжу з абсолютно спокійним металошукачем. Виймаю знахідку старовинне спис з не стрибає VDI 19-20. І що це було? Шкода, ніхто поки не може мені пояснити. Що це за такий режим? Чому не стрибає VDI? Чому я ходжу на чутливості 99, і на що це впливає?

Комусь цікаво, яка різниця в глибині між Nokta Impact і Makro Racer 2? Робити тест, або не варто витрачати часу? Якщо робити, як проводити тест? Наприклад, вибрати режим DEEP для обох детекторів, виставити однаковий рівень чутливості, і заміряти різницю в глибині. Теж саме виконати з програмами DI2/Tone2 і DI3/Tone3. Так чи інакше?

Порівняння Nokta Impact і Makro Racer 2. Що краще?

Все про новий металошукачі Nokta Impact зібрано тут (новини, тести, порівняння, думка і різні відгуки). Плюс, Nokta Impact на сторінках Енциклопедії Копальника зібрана додаткова інформація (список сумісних котушок, інструкція російською, параметри, характеристики, і багато іншого). За металошукачу Makro Racer 2, вся інформація зібрана тут і тут.

Оновлена інформація. Додано

Тест глибини: Nokta Impact проти Makro Racer 2

Тест глибини: Nokta Impact проти Makro Racer 2

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина