блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Nokta Pinpointer і Macro Pointer. Відео

В загальну базу знань з пинпоинтерам, відео від колег з Террапоиск. Всім хто зібрався купити турецький пін, до перегляду обов’язково. І не тільки, зараз турки роблять реальних конкурентів Garrett і Minelab.

Два турецьких пинпоинтера з різницею виходу 1 рік. Зовні здається що Nokta взяла готовий пін, додала помаранчевого і вивалило новинку… Відмінність все-таки є. Краще або гірше, це вирішувати копателю. Дивимося відео, порівняння пинпоинтеров Nokta Pinpointer і Makro Pointer, плюс тест.

sravnenie-nokta-pinpointer-i-makro-pointer-01

Важливо! З реклами цих пинпоинтеров можна припустити, що вони підводні. Це не так. Обидва відповідають стандарту IP67. На практиці це говорить про те, що пинпоинтеры можна короткочасно занурювати під воду до 1 метра. Але вести з ними підводний пошук не можна (як наприклад з новинкою 2015, Garrett PRO-Pointer AT).

Зовнішні розміри пинпоинтеров однакові. Немає змін і комплектації. Nokta Pinpointer отримав контрастне забарвлення з додаванням оранжевого (Makro Pointer випускається тільки у темному кольорі).

sravnenie-nokta-pinpointer-i-makro-pointer-02

Є різниця в управлінні. Наприклад, включення підсвічування в попередньому Makro Pointer було просте натискання червоної кнопки, Nokta Pinpointer це одночасне обох кнопок управління.

Старий Makro Pointer має регулювання чутливості в діапазоні 4 значення. Більш новий Nokta Pinpointer має регульовану чутливість в діапазоні 10 значень.

sravnenie-nokta-pinpointer-i-makro-pointer-03

Ще Nokta Pinpointer володіє режимом сигналізації, щоб не втратити (спрацьовує через 5 хвилин бездіяльності). І режимом автовимкнення (спрацьовує через 10 хвилин бездіяльності). Обох цих функцій у старого Makro Pointer немає.

Nokta Pinpointer в порівнянні з Makro Pointer, додав глибину виявлення цілі приблизно на 7-10%. Хоча я вважаю, що велика глибина для пинпоинтера це не завжди добре (як і надмірна кількість налаштувань).

Все про пинпоинтере Makro Pointer збирається тут (відео, порівняння, тести), і на сторінці енциклопедії копальника. За Nokta Pinpointer – тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина