блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння пинпоинтеров. Підсумок

Минулої зими я почав вибирати собі пинпоинтер, і думав що знаю про пинах багато… насправді виявилося що мій гостьової досвід був поверхневий, і місцями з реальними темними плямами. Наприклад, я був набагато кращої думки про пинах Fisher F-Point і Minelab PRO-Find 25, або не стримано захоплювався новинкою Whites TRX… Покопавши з ними на практиці, все в голові поправилося.

Читаємо резюме по кожному з пинпоинтеров. Що хорошого, а що не дуже. Як би мені самому знадобився весь цей досвід, ще до покупки!

Пинпоинтеры йдуть в порядку убування ціни. Плюси і мінуси пінів описані виключно з мого особистого досвіду (я спробував покопати з кожним) і коментарів товаришів, власників цих пінів.

Whites TRX

whites-trx

Плюси. Якщо для кого-то глибина пинпоинтера це плюс, у Whites TRX мега глибокий )) Зручний і можливо надійний (немає статистики відмов). Повноцінний статичний режим. Відгук з наростаючим (динамічним) відгуком, досить гучний. Регульована чутливість (не зберігається при вимиканні). Універсальне живлення, Крона або 2 батареї АА. Є сигналізація, щоб не забути на копі.

Недоліки. На максимальній чутливості помилкові спрацьовування (фантоми). Але головним недоліком Whites TRX вважаю те, що діаграма виявлення не повна – середина носика порожня. Пинпоинтер не здатний шукати веерно. Дорогий.

Все про піне Whites TRX зібрано тут. В тому числі відео з його мега глибиною, порожнім носом і фото звітами.

Minelab Pro-Find 25

minelab-pro-find-25

Плюси. Велика глибина (переходить в фантоми). Зручний на копі, досить надійний. Статичний режим. Гучний наростаючий відгук. Регульована чутливість. Є сигналізація, щоб не забути на копі.

Недоліки. На максимальній чутливості помилкові спрацьовування (фантоми). Реальна глибина неоднозначна, при одній і тій же меті, може змінюватися в різних поєднаннях (враження, наче пін намагається від чогось отстроится). Дорогий.

Все про пинпоинтере Minelab Pro-Find 25 зібрано тут. Тести глибини, відео як фантомит, фото звіти.

Nokta RS

nokta-rs

Плюси. Глибина з запасом (вище середнього). Зручний, наскільки надійний судити не можу, немає статистики. Повноцінний статичний режим. Гучний наростаючий відгук. Регульована чутливість (з позначенням обраного рівня).

Недоліки. Кришка батарейного відсіку не врятує під дощем (можливо).

Всі про це турецькому пинпоинтере зібрано тут. Нормальний пін.

Garrett Pro-Pointer

garrett-pro-pointer

Плюси. Зручний і надійний на копі. Достатня глибина. Статичний режим. Є відбудова, щось середнє між чутливістю і балансом грунту. Гучний динамічний відгук.

Недоліки. Самий неприємний недолік Garrett Pro-Pointer, це його китайська підробка. Якщо ви не знаєте особливостей (статичний і динамічний режими пошуку, дивіться відео), візуально ви їх не розрізните. В іншому, якщо судити з практики – серйозних недоліків немає.

Все про пинпоинтере Garrett Pro-Pointer (включаючи його китайські підробки) зібрано тут. Моя думка – один з найбільш адекватних і працює як треба пін. Якщо тільки не китайці ))

Mars MD Pinpointer

mars-md-pinpointer

Плюси. Зручний і надійний на копі. Достатня глибина. Статичний режим. Гучний динамічний відгук. Є сигналізація, щоб не забути пін на копі. У комплектації є 2 варіанти кріплення, кліпса і чохол. Гуманна ціна.

Недоліки. Деякі акумулятори (з рівними ребрами) досить туго входять в батарейний відсік. Можливо дрібниця, тим більше я сам користуюся на ньому таким акумулятором і вже звик. Виробник обіцяв доопрацювати цей момент.

Все про пинпоинтере Mars MD зібрано тут. Так виходить, що про нього в блозі інформації більше, ніж про будь-якому іншому. Це тому, що я сам копаю з цим піном. Реальний пін, надійний, працює як і повинен відпрацьовувати пинпоинтер на копі.

Fisher F-Point

fisher-f-point

Плюси. Еее… Я не знайшов у ньому жодного плюса )) Хіба що, Fisher F-Point працює в статичному режимі. Але це ніщо, в порівнянні з його глибиною.

Недоліки. Непростимо маленька глибина. Кому потрібен пін бачить лопату на 2 см? Незручний корпус, кришка батарейного відсіку відвалюється. Незручна (і ненадійна) крутика чутливості. Тихий звук, в полі на вітрі не чути.

Все про піне Fisher F-Point тут. Без переробки цей пинпоинтер мало придатний для копа. Подивіться про нього відео і самі все зрозумієте.

TX-2002

tx-2002

Плюси. Немає в нього ніяких плюсів.

Недоліки. Пинпоинтер працює лише в динамічному режимі (їм весь час потрібно махати). На практиці (реально на копі) недостатня глибина і чутливість на дрібні цілі. Зручний корпус. Незручна крутика чутливості.

Все про цьому китайському пинпоинтере TX-2002 зібрано тут. Якщо ви ніколи не тримали в руках нормальний пін, можливо цей китайський якось буде жити у вашій кишені. Але спробувавши реальний, ви зрозумієте що з TX-2002 просто втрачали час.

Примітка

pinpointers

Впевнений що глибина пинпоинтера повинна бути не найбільша… В нормі, на монету 5-6 сантиметрів. Прикладом можуть служити Garrett PRO-Pointer і Mars MD Pinpointer – монету виймають, без фантомів, і час на копі економлять. При цьому працюють без жодних регулювань, включив і вже виймаєш знахідку. Всі тести глибини пинпоинтеров тут.

Не вважаю плюсом наявність у пинпоинтера світлодіодного підсвічування. На практиці (моєї) це ніяк не допомагає копа. Іноді показує що пін включений, а іноді просто дратує. Загалом про світлодіодним підсвічуванні я не згадую, кому треба – це і так видно, на якому піне вона є.

Я не згадую про вібро режимах. Є, і є… Я його на копі не помічаю (при наближенні до знахідку, звук інформативніше).

Можливо мої тести не сильно сподобалися продавцям, але я сказав усе, що думаю. Без оглядки, я нічого не продаю і мені без різниці хто з виробників зможе витягнути з вас гроші. Всім вдалого вибору і знахідок у новому копательском сезоні!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина