блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. В чому відмінність (різниця є!)

У світі металошукачів вже давно не можна просто взяти і почати клепати металошукачі. Вірніше, клепати металошукачі ви можете, А ось хто їх купить. Не дарма американці оцінюють витрати на маркетинг на порядок більше виробництва. Грубо кажучи, якщо продавати не вмієш, якою б ти не зробив крутий металошукач, чекає тебе доля генія-невдахи (робота, горілка, еміграція на чужину). Погодьтеся, це сумно… Але не всі такі. Наприклад, металошукачі Quest продають самі себе. Не вірите? А ви візьміть цей детектор в руки, а потім предметно і посперечаємося – хто в світі металошукачів iPhone, а хто бабушкофон.

Що краще купити, Quest Q40 або Quest PRO? Чим металошукачі відрізняються між собою, і як різниця вплине на кількість знахідок? І почнемо з головного питання.

Підводний або захист від вологи

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. У чому відмінність

Металошукач Quest PRO допускає занурення під воду до 6 м (20 футів). До речі зверніть увагу, конкурент Garrett AT PRO допускає занурення під воду тільки до 3 метрів. Це аж ніяк не дрібниця.

Металошукач Quest Q40 вологи не боїться, але ступінь захисту обмежена рівнем – Захист від дощу. Помити Quest Q40 під струменем води ви звичайно можете, але занурювати під воду не рекомендується. Це і є головна відмінність Quest Q40 від Quest PRO.

Для довідки. Часто Quest PRO намагаються порівняти з дуже схожим конкурентом Makro Multi Kruzer. Є одна істотна відмінність. Заявлена глибина занурення під воду Makro Multi Kruzer – 5 метрів. Глибина занурення під поду Quest PRO – 6 метрів. Загальна ступінь захисту у Quest PRO вище. Корпус металошукача запаяний за технологією ультразвуку.

Котушка для металошукача

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. У чому відмінність

Другою відмінністю, але не менш важливим ніж перове, є котушка для металошукача. Може скластися помилкове враження, що металошукачі Quest Q40 і Quest PRO оснащені однаковими котушками. Формальне, так воно і є. Базовою (штатною, зі звичайної комплектації) котушкою обох металошукачів є датчик Quest 11 dd. Але однаковість виключно формальна. Вся справа в першій відмінності, різного ступеня захисту від води.

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. У чому відмінність

Роз’єм котушки металошукача Quest PRO по справжньому підводний. Плюс, на котушці Quest PRO є додаткова заглушка теж Підводна, для сусіднього роз’єму на блоці металошукача (для навушників). Роз’єми котушки Quest Q40 і Quest PRO між собою різні, не сумісні.

Різна частота

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. У чому відмінність

третя відмінність теж важлива. Можна було навіть його поставити на перше місце, але якщо ця відмінність явна, і легко побачити при прямому порівнянні характеристик, то перші немає.

Металошукач Quest Q40 одночастотний – робоча частота 13 кГц. Вибір досить універсальний. Наприклад, з такою частотою прекрасно Шукати знахідки римського періоду, Київської Русі, і Середньовіччя. Як варіант, частота підійде і для пляжного пошуку на солоному піску. Найближчий конкурент Quest Q40 по частоті – Garrett AT MAX, робоча частота 13,6 кГц.

Металошукач Quest PRO трьох частотний-робочі частоти 5, 13, і 20 кГц. Режим роботи на цих частотах не одночасний (як наприклад в металошукачі Minelab Equinox 800). Робоча частота вибирається оператором, і пошук ведеться на одній частоті. 5 кГц прекрасно підходить для виявлення глибинних знахідок великих розмірів, в деяких поєднаннях умов для виявлення золота, робота на складних ділянках (складний грунт). Частота 13 кГц універсальна, підходить для пошуку по знахідках середньовіччя і старше. Частота 20 кГц вважається підвищеною. Вважати її наявність особливою перевагою вже пізно. Скоріше ця опція стала бажаною, якщо не сказати обов’язковою для будь-якого професійного металошукача. З такою частотою добре шукати дрібні знахідки, історичні знахідки часів Імперії. При деякому навику, висока частота в Рядовому пошуку може стати універсальною, і легко перекривати звичайні запити копача середньої смуги. Найближчий конкурент Quest PRO, теж трьох частотний – Nokta Impact 5-14-20 кГц (не підводний) і Makro Multi Kruzer 5-14-19 кГц (підводний).

Роз’єм для зарядки

Обидва металошукача Quest Q40 і Quest PRO оснащені вбудованими літій полімерними акумуляторами. Опція, без якої будь-який сучасний металошукач не має права називатися сучасним. Зарядка від USB, дозарядка в будь-якій кількості і в будь-якому місці. Включаючи дозарядку під час копа, наприклад, на перекурі або під час копательского обіду. Взятий на коп про запас повербанк виключає будь-які проблеми з харчуванням. Плюс, безумовна економія на покупках батарей.

Роз’єм для зарядки Quest Q40 – звичайний мікро USB. Простий роз’єм, точної такий як в мільйонах смартфонах. І заряджати ви свій металошукач миєте тією ж зарядкою, якою заряджаєте телефон або планшет.

Роз’єм для зарядки Quest PRO – магнітний коннектор. Можливо цей вибір обумовлений вимогами до підводного металошукача. Для прикладу, інший новий підводний металошукач Minelab Equinox 800 теж з магнітною зарядкою. Але швидше за все, магнітна зарядка обрана просто в якості зручної системи. Пробували такі зарядки? Дуже практично.

ліхтарик

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. У чому відмінність

Якщо ви ніколи не вели пошук з металошукачем в сутінках або темряві, розповідати вам про користь вбудованого ліхтарика немає сенсу. Скажу тільки одне, якщо ви хочете пройтися з металошукачем по пляжу – найкращий час це рано-рано вранці, коли ще темно. Ось тут вам і стане в нагоді ліхтарик, спрямований на котушку.

У металошукачі Quest PRO є вбудований світлодіодний ліхтар, спрямований на робочу зону пошуку. Живиться ліхтар від акумулятора детектора. У металошукачі Quest Q40 такого ліхтаря немає.

Додаток для смартфона

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. У чому відмінність

Виробник Quest випустив для своїх металошукачів додаток на телефон – QuestGo. Додаток працює на телефонах Андроїд і Iphone. Безкоштовно для скачування. Точно такі програми є у Minelab і XP. Як ці програми допомагають шукати знахідки, питання відкрите. Інша справа, що в цих додатках мається на увазі збір персональних даних, а в деяких країнах є норма щодо зберігання ці даних на території самої країни. Загалом, жарт про додаток яке саме здає копача з знахідкою в органи, аж ніяк не вигадка майбутнього.

Порівняння Quest Q40 і Quest PRO. У чому відмінність

Металошукач Quest PRO дозволяє з’єднаються з вашим смартфоном, і вести пошук спільно з додатком QuestGo. У металошукачі Quest Q40 такої можливості немає. Може воно і на краще?

Оновлена інформація. Додано

Інша інформація по Quest PRO (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Плюс, окрема сторінка в енциклопедії Копача. Перш ніж купити Quest PRO, обов’язково подивіться це. Розібраний чужий досвід допоможуть зберегти вам гроші і час. Інформація по металошукачу Quest Q40 – тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина