блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Whites MX7 і Whites MX Sport. Є різниця?

Вага, котушка, і колір… Формально, два останніх металошукача між собою відрізняються лише вагою, типом і розміром котушки (яка змінна), і кольором. Це все… Забув! Є ще одна різниця, ціна відрізняється в $200. Тепер точно все. Вчіться, це вам не АКА перед сном чепушить.

Whites MX7Whites MX Sport
ТипГрунтовийґрунтовий і підводний
ТехнологіяVLFVLF
Частота13,9 кГц (одна частота)13,9 кГц (одна частота)
ХарчуванняАА, 8 штукАА, 8 штук
ЕкранLCD з підсвічуваннямLCD з підсвічуванням
Дискримінаціяє, 20 сегментів металівє, 20 сегментів металів
VDIєє
Трешхолдєє
Чувствительнстьрегульованарегульована
Ручний баланс грунтуєє
Автоматичний баланс грунтуєє
VDI (Target ID)єє
Режим пинпоинтєє
Регулювання гучностієє
Індикатор глибиниєє
Індикатор батареїєє
Програми для пошуку7 програм (All Metal, Beach, Coin/Jewelry, High Trash, Pinpoint, Prospecting, Relics)7 програм (All Metal, Beach, Coin/Jewelry, High Trash, Pinpoint, Prospecting, Relics)
Звуковий відгук22 тони22 тони
Котушка9.5 Моно (концентрична)10 DD
Роз’єм для навушниківджек 1/4 дюймаджек 1/4 дюйма
Автономне час роботивід 20 годинвід 20 годин
Довжина114-140104-127
Вага (з харчуванням)1.6 кг1.9 кг
Гарантія22
Ціна (USA)$549$749

Як самі бачите, за заявленим характеристикам металошукачі Whites MX7 і Whites MX Sport відрізняються між собою вагою, розміром котушки, кольором. Якщо бути зовсім точним, невелика різниця в конструкції, плюс занурення під воду до 3 метрів. А головне, це ціна. Може вся справа дійсно в останньому пункті?

Особисто у мене склалося враження, що виробник делікатно спробував вирішити свою маленьку проблему… Металошукач Whites MX Sport не став хітом продажів. До Garrett AT PRO і Minelab X-Terra не дотягнув. Про планку вище (наприклад, Makro Racer 2 або Nokta Impact), навіть немає сенсу говорити. По хорошому, на Whites MX Sport треба знижувати ціни. Але знизити відкрито, це означає визнати незатребуваність ще майже нового детектора. А якщо взяти його ж, формально обрізати, знизити вартість на $200, і дати ім’я Whites MX7? Копачі відразу почнуть скуповувати всі доступні Whites MX7? Це тільки моє враження про новинку, що насправді з цим детектором – покажуть час і гаманці любителів Whites.

Інша інформація по Whites MX7 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина