блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пошук за Garrett AT PRO коп монет. Відео

З мого викладеного відео, може складеться враження, що я ходжу тільки з ACE 250-це не так… Основний прилад Garrett AT PRO, і ходжу найчастіше з ним.

Відео з копа монет на старому руслі річки. Намагався знайти місце відпочинку на переправі. Конина є, монети теж… але половина рад, а їх бачити не припускав. Порадувала знахідка гирка, відмив і поставив собі на стіл )) Дивимося відео копа з Garrett AT PRO і фото місця з моїми схемами – як все було 100 років тому.

Два слова про місце де копав… Старе русло річки, де трехверстовке дорога перетинає його. Швидше за все це був не міст, а переправа. Припустив що на пагорбі можливо було місце відпочинку, де очікував знайти знахідки-потеряшкі.

poisk-s-garrett-at-pro-01

Підтвердилося чи ні, я не можу сказати точно… Конина є, причому відразу пішла, а потім зникла. Монети наполовину рад, а чекав всі знахідки царські. Зате все в одному місці, і як раз на горбочку (щодо на одному, ділянка 10 метрів на 40). Буду копати далі, там подивимося…

приклад, як кількість знахідок залежить від ціни металошукача. На цьому місці за день, я з Garrett AT PRO зібрав монет менше (до того половина рад), ніж за пів-дня на іншому, з супер дешманом Garrett ACE 250 (пошук з Garrett ACE 250 монети на хуторі).

Місце копа, набагато важливіше з яким саме детектором (і котушкою теж) ви зібралися шукати. Буде трохи дорожче вище класом – будете трохи менше копати ями з шмурдяком ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина