блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Про великий рюкзак для металошукача

Останнім теплим осіннім днем, грибник відправився в ліс. З екіпіровки, тільки великий рюкзак і ніж. Благополучно заблукав, а до вечора вдарили заморозки… Не розгубився грибник, прорізав дві невеликі дірки в дні рюкзака, ще дві з боків, набив сухою травою, і одягнув на себе. Ніч пережив. Великий рюкзак йому допоміг.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-01

Особисто для мене, великий рюкзак потрібен тільки в двох випадках. Або до точки копа треба йти кілька кілометрів. Чи я їду на коп в чужій машині. В обох випадках, все своє треба мати при собі. Повертатися до машини ніхто не захоче. Тим більше, що у другому випадку до машини доведеться повертатися удвох, мені і господаря авто.

А якщо рюкзак великий, він повинен починатися з лопати. Укорочений штикової Fiskars поміщається з головою. Є окремий хлястик, для кріплення лопати.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-02

Як краще розміщувати лопату в рюкзаку? Раніше, я лопату носив лезо вниз. Придумував різні приспособы, щоб лезо пробило на дно рюкзака – дерев’яні, з гумового шланга, просто обмотував одягом.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-11

У якийсь момент набридло, і став лопату занурювати лезом вгору. Така собі бронеспинкой для голови. А раптом мисливці стрельнуть в спину, хоч голова ціла залишиться ))

Коли я був бідним і жадібним, на коп їздив з двома металошукачами – Аська і Прошка. Garrett AT PRO відмінний металошукач, але велика котушка у мене була тільки для Garrett ACE 250. Приїхати на коп за сотню кілометрів, побачити гарні знахідки, і не добити точку по максимуму – жадібність не дозволяла. Готовий був тягати за собою зайвий металошукач. А треба було тягати тільки другу котушку, по бідності не докуповував.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-03

Байка з життя. Один копач добирався коп громадським транспортом. Великий рюкзак, година пік, добрі слова пасажирів в спину. Приїхав копач, відкриває рюкзак, дістає металошукач, а… підлокітник зламаний. У правилах копа давно записано – підлокітник металошукача починає ламатися ще в рюкзаку.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-04

У мене напевно найпростіші вимоги до рюкзака. Щоб лопата містилася всередині (є рюкзаки, в яких лопата зовні). Всередині побільше універсальних кріплень. Бажано місце під пару детекторів. Плюс, вільне місце під іншу екіпіровку.

Обов’язково зовнішні кишені. До речі, саме в цю кишеню, при бажанні поміщається друга саперна лопата (ялинка). І вийде за фактом – один рюкзак, два металошукача, дві лопати. Хапай і біжи ))

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-05

Байка з життя. Копач купив великий рюкзак. Дуже він його полюбив. Посилив дно і лямки. Всередині нашил додаткові відсіки та кріплення під все, чого тільки в нього було. Навіть питна система була в цьому рюкзаку (за прикладом вело рюкзаків). Водонепроникний відсік для документів, грошей і телефону. Мрія копальника… Настав день, коли цей рюкзак у нього вкрали. Разом з усім добром. Великий рюкзак добре, але намагатися розмістити в ньому абсолютно все, не варто.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-06

А ще особисто мені, на рюкзаку потрібно хоча б одна горизонтальна лямка – чіпляти пін і ніж. Пинпоинтер можна й на вертикальну лямку розмістити, але в цьому варіанті він сильно теліпається, на горизонтальній краще.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-07

Тримали в руках одночасно дві сотні п’ятаков Е2? Задоволення ще те, що не кожен утримає )) Байка з життя. Копач підняв скарб п’ятаков. Набив монетами рюкзак, підняв і… дно у рюкзака повилазило. А буває краще. Набив рюкзак монетами, а вони не закінчуються. Ви готові до такого щастя?

На великому рюкзаку бічні ручки – обов’язкові. З двох сторін, можна переносити вдвох.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-08

І найголовніше для великого рюкзака… Я на точці копа. Дістав лопату, дістав металошукач. І тепер мені великий рюкзак не потрібен. Бічні стяжки та зменшення висоти – реальний плюс.

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-09

pro-bolshoj-ryukzak-dlya-metalloiskatelya-10

Навіщо грибник вирізав дві маленькі дірки в днище свого рюкзака? Для очей звичайно. Зберегти голову в теплі, не менш важливо ніж тулуб. Бічні отвори для рук. Уявляєте, як виглядав цей грибник? ))

Все по темі рюкзаків збирається тут. Коли набивають рюкзак монетами, а вони не закінчуються – тут (хто не бачив, зацініть фото, таке не кожному копателю дано).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина