блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Проблеми XP Deus без чохла. Пісок всередині блоку

Кажуть, якість XP Deus катастрофічно впала. Люфт в штанзі, що протікають котушки, щілини в блоці… Олексій надіслав свої проблеми з новим XP Deus. Покопав без чохла, і всередині блоку на екрані з’явився пісок. Вчіться на чужому досвіді, і копайте без поломок.

Хочу поділитися проблемою зі своїм XP Deus. Про проблему такої не чув ніде, тому може бути дуже корисна. Купив недавно XP Deus, копаю зі звичайними навушниками, що включаються через джек. Зазвичай ношу блок на шиї в чохлі з комплектації. В останній коп забув чохол, сунув блок з підключеними навушниками в кишеню і ось що виявилося по приходу додому:

Мабуть, через щілину в блоці пісок проник в блок і застряг під склом екрана. Ситуація неприємна.

Окремо хочу сказати наступне: якість XP Deus останнім часом катастрофічно впала. У новому XP Deus нещадно люфтить штанга, котушка попалася бракована, зі здохлим акумулятором, у навушників в блоці ось така щілина:

Сумно все це. При цьому сам деус надзвичайно сподобався. Якщо порівнювати з Minelab CTX 3030, який проданий після 5 років безперебійної служби – я б ще раз взяв XP Deus, якби якість була б на рівні CTX 3030. З повагою, Олексій.

спасибі Олексій! Все про металошукачі XP Deus збирається тут, новини, тести, порівняння. На сторінці енциклопедії копальника є додаткова інформація і спеціальні вибірки. Наприклад, все по розбиранню і ремонту XP Deus. Не ламайтеся і вдалого копа!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина