блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Прожити за коп. Для початку $32537 вистачить?

Сьогодні з товаришем обговорювали, чи можна прожити одним лише копом. Полізли на аукціон за прикладами і впали в ступор… Можна, ще й як можна!

Новий рекорд Виолити, знахідка вражає і ціною, і сохраном. Вік оцінили в 2700-2900 років! Дивимося докладні фото знахідки і що лежало поруч (сопутка теж супер!). Дорога знахідка спущена копачів за $32 537. Дорога не тому, що за неї відвалили 30 тищ тут і відразу. З її унікальністю, у нового власника ще все попереду.

prozhit-za-kop-01

Повна назва знахідки – Комплекс Пізня Бронза, Фракійського Гальштату, 9-7 ст. до н. е .. З опису… Матеріал: AU. Стан: по фото, не чищено, є патина. Опис: Гідна річ колекціонера. На добру справу “З Богом”.

prozhit-za-kop-02

І ось який прикол… Автор знахідки serg_hostel (форумний нік Виолити), засвітив це диво 7 квітня 2015 року (схоже знайдений тижнем раніше, спочатку автор почав світити сопутку, з’ясовуючи епоху головною знахідки). А минулої осені serg_hostel підшукував собі Garrett ACE 250. Ось такий шлях у Копальника.

prozhit-za-kop-03

Знахідка була в цій кераміці, яка розсипалася при піднятті знахідки…

prozhit-za-kop-04

Зберегти вражає

prozhit-za-kop-05

Копав serg_hostel на поселенні ЧК і Середньовіччя. Навіть сопутка (крім головної знахідки) вражає. На першому фото шматок папірусу (знайдений місяцем раніше).

prozhit-za-kop-06

Напередодні головної знахідки, копачів була спущена Друк роду Раєвських – Калюмна. За смішні $40.

prozhit-za-kop-07

А це лежало поряд із золотом. З неї автор і почав продаж своєї супер знахідки

prozhit-za-kop-08

загалом копательский рекорд Виолити 2013 побитий. Всім вдалого копа! Да уж… настрій, у мене минулий коп – 1 царська монета, сьогодні взагалі 0.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина