блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Quest Q20 і Quest Q40. Відео огляд комплектації

Хто придумав називати блогерів лідерами думки? У цирку сидить 500 чоловік, невідривно дивляться виступ клоуна. Але ніхто в цей момент не вважає клоуна лідером думки. Чи вважає? Клоун скаже, купуйте Китайські металошукачі, і справа готова – злетять продажі, більше ніж шмурдяка на копі новачка… Але тут постає інше питання. Що гірше? Коли клоун кожен день говорить що-небудь новеньке, сьогодні китайці завтра малайці? Або коли клоун зараз говорить, а через хвилину вже стоїть за стійкою продажів? З’явився перший відео огляд, що в коробці металошукачів Quest Q20 і Quest Q40. Подивіться, а раптом купите-сь.

Неважливо що насправді у тебе під капотом. Ти те, що про тебе говорять. У світі металошукачів, правило теж працює. Всі знають, що Garrett ACE 250 хороший металошукач. І ніхто з цим не сперечається. Всі знають, що металошукачі AXA продаються за схемою ‘бідні для бідних’. І крім самого виробника, ніхто про це не сперечається.

Quest Metal Detectors дуже хороший приклад. Виробник за пару років, можна сказати з нуля – взяли і увійшли в світову торгівлю металошукачами (до речі, виробник присутній на Kellyco). І не треба ніяких 17 років ‘існування’. Танцюй клоун, тріщи мошна.

Оновлена інформація. Додано

Фото звіт Quest Q20

Фото звіт Quest Q20

Фото звіт Quest Q20

Фото звіт Quest Q20

Фото звіт Quest Q20

Фото звіт Quest Q20

Фото звіт Quest Q20

Фото звіт Quest Q20

Все про Quest Metal Detectors (колишній Deteknix) збирається тут. Всі за новим металошукача цього виробника тут – Quest Q20 і Quest Q40.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина