блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Режим всі метали. Експеримент над собою

Часто радять перевіряти сигнал перпендикуляром. Типу в одну сторону кольоровий, в іншу сторону черніна… Глобально це правильно, витрачати сили на коп сумнівних сигналів, так до свого рижика-пижика можна і не дійти. Але в частковості, у вас 100% будуть пропуски в знахідках. Хочете побачити конкретний приклад? Ці дві каблучки билися саме сумнівним відгуком. Плюс інші знахідки з режиму всі метали, які в дискримінації були пропущені.

Гаразд

Найголовніше, в режимі Всі Метали дійсно можна додати собі знахідок. Я за один коп спеціально відкладав окремо знахідки, у яких сигнал був сумнівний – у режимі дискримінації, з великою ймовірністю пропустив би. Ось вони…

rezhim-vse-metally-01

Сказати що вони супер, я звичайно не можу. Але здивувала пара моментів. Гаразд, коли дрібні монети рад відпрацьовуються на межі з залізом, я це й раніше знав. Вбита мідний гріш, теж може давати сумнівний відгук (на фото монета відмита, була вся в оксидах, швидше за все вони зіпсували відгук). Плюс кільця, з ними взагалі не зрозуміло. Це були реально сумнівні відгуки, в одну сторону VDI стрибав як на іржаве залізо. Грунт може важкий?

Погано

Бродити на Всіх Металах, по якій точці, де концентрація відгуків вище середнього – отрута ще той. Металошукач не замовкає, відгук на кожному помаху. Якщо до цього додати максимальну чутливість, з її можливими фантомами, через годину слух притупляється… Йдеш, махаєш детектором, думаєш про своє, металошукач співає про своє, ловляться тільки поверхневі (максимальні) сигнали.

На засмічені точці в режимі Всі Метали, комплект акумуляторів розрядився набагато швидше, ніж в режимі дискримінації. Може я десь затупил, або збіг яке, але з’явилася впевненість у тому, що Всі Метали розряджає харчування швидше.

і як ловити

rezhim-vse-metally-02

Режим Всі Метали, це не означає завжди копати всі метали. Починати треба з цього правила. Далі звикаєш. На хороших точках, сигнал в одну сторону колір, перпендикулярно черніна – для мене копаемый. Але тільки там, де знахідки є. Якщо почати копати такі сигнали на будь-якій точці, дуже швидко витратяться сили, і можливо до свого рижика-пижика ви не дійдете кілька кроків.

Почав копати сигнали з рівним залізним відгуком. Це коли VDI не стрибає по всій шкалі. Наприклад, 20-30. Таким чином підняті десяток ножів, неміряно підков, замки, і різні ключики.

Дуже швидко перестав копати залізні відгуки на ґрунті, де висока волога – немає сенсу, залізні знахідки з такого ґрунту в стані непотріб.

Щодо збільшення глибини у всіх металах… Можлива вона і є, але я її не помітив. І як її помітиш? Мова йде про 2-3 сантиметри. Грунт рівняє все.

Це мій досвід, можливо я копаю не за правилами (правила копа, такі взагалі є?). Якщо у вас є свій досвід, надсилайте! Все збирається в рубриці секрети копа.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина