блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Римський скарб під залізною сокирою. Фото

Заряджаємося на наступний коп! Прогноз обіцяє до +6, треба їхати відкривати коп 2015. Для мотивації, новий Римський скарб (вже спущений на аукціоні копачів).

Є в цій знахідці особливість… Скарб збірний, срібні монети, прикраси, а зверху лежав залізна сокира. Товариш надіслав цю новину, дорікнув мені що я новачкам не раджу ходити в режимі Всі Метали. Мовляв пропустять таку знахідку. Не пропустять! Дивимося фото і читаємо чому скарб буде видно з дискримінацією.

З історії скарбу… Збірний, монетно-речовий скарб Римської епохи. У складі срібні денарії, фібули, прикраси. Зверху лежала сокира, як пишуть залізний, який нібито міг замаскувати відгук. Але такий скарб не пропустиш.

klad-2015-01

klad-2015-02

klad-2015-03

klad-2015-04

klad-2015-05

klad-2015-06

Чому цей скарб неможливо пропустити, навіть якщо в руках буде Аська (тим більше Аська).Ну по-перше срібла в ньому було багато. І навіть якщо зверху буде сокира, такий обсяг срібла по любасу дає дискримінацію перелив, якого вистачить на позитивний відгук. По-друге, сокира масивний і окислений. Він сам по собі дає копаемый відгук (і без срібла під ним).

Плюс в скарбі є допоміжні якорі, як для низькочастотних приладів (сокиру), так і для выскочастотных (розсипанне срібло). При звичайній дискримінації (мінус VDI 35-40 зліва), повз такого скарбу не пройдемо. Лише б вистачило глибини і сил дійти до нього.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина