блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Розпакування Quest Q40. Minelab приготується на вихід?

В магазині металошукачів стався інцидент. Прийшов клієнт купувати Minelab X-Terra 705. Покрутив в руках, спробував роботу, і… пішов з Quest Q40. Директор магазину поклявся, менеджери ніяк не брали участь у виборі покупця. До речі, в цьому випадку магазину було вигідніше продати саме X-Terra 705. Прилади Minelab трохи запізнилися до сезону і не встигли спродатися, на літо завис зайвий залишок. Зверніть увагу, якщо раніше Minelab по-дружньому (читай, мляво) конкурував з Garrett та Fisher (XP для Mnelab не існує, французька саморобка), то тепер його рвуть зухвалі новачки Makro, Nokta, Quest. Колись, в 90-х роках Minelab теж був зухвалим, кидав конкурентів, вражав технологіями. Але час не стоїть на місці. Пора декому на ринку металошукачів для хобі приготуватися на вихід? Дивимося фото огляд Quest Q40. Те, що побачить покупець відкривши коробку. І те, що змусило покупця відмовитися від Minelab X-Terra 705.

Виробники Minelab і Quest Detectors на своїх коробах з металошукачами наносять написи російською мовою. Факт цікавий. Кілька років тому представники Minelab заявляли без сорому – Нам глибоко пофіг на те, що написано російською мовою. Зокрема йшлося про критику Minelab в блозі МД-Арена (справедливу критику і відстоювання слів простих копачів, між іншим клієнтів Minelab). Минуло зовсім небагато часу, і виявляється не пофіг.

З чуток у складі інвесторів Quest Detectors є російськомовні. Але не шукайте жодних пояснень, таємних послань від колишніх співвітчизників. Як у випадку з Minelab, написи на коробках Quest Detectors це просто бізнес. Треба буде, напишуть на івриті.

Приємно, коли в коробці повно додаткових аксесуарів? Чим більше, тим краще. І справа навіть не в тому, що вони потрібні. Такі конкурентні переваги не можуть довго існувати в порожнечі. Конкуренти будуть змушені реагувати на такі комплектації. Створювати такі ж пропозиції і навіть більше, знижувати ціни.

Комплектація Quest Q40 – рукоять з блоком управління, 3 штанги з фіксаторами, підлокітник, 2 фіксуючих ременя підлокітника (два розміру), стяжка на дріт котушки (на штангу), провід зарядки металошукача, провід зарядки бездротових навушників, бездротові навушники з жорстким чохлом для транспортування і зберігання, захисний чохол на блок управління детектором, котушка з захистом, інструкція, наклейки, візитка виробника. Нормально для детектора?

Лайфхак від МД виробника. Як скрутити дріт котушки так, щоб він був компактним, тримався, без додаткових пристосувань. Кільце скрученого проводу зафіксувати болтом котушки. Запам’ятайте, напевно в майбутньому стане в нагоді!

Штатна котушка Quest Q40 – 11 DD, форма еліпс. Поставляється в комплекті з захистом. Котушка з вельми прийнятною вагою (486 грам разом із захистом). Великий фото звіт по котушці Quest 11 DD дивіться тут (2 варіанти котушки).

Під захистом дуже якісна заливка. Мало хто зі споживачів здогадується, виробництво котушок металошукача за технологіями вище виробництва самих детекторів. І якщо хочеш оцінити рівень МД виробника, починай з котушки.

Будете монтувати котушку металошукача Quest, зверніть увагу на те, що болт кріплення котушки спрямований. Пластикова шайба притискається гайкою. По іншому болт не закрутиш, вуха котушки з отворами різного діаметру.

Пластикова шайба знімна, на внутрішньому діаметрі стопорні фіксатори (щоб шайба не оберталася). А де гумові ущільнювачі? Хто читає блог МД-Арена, знає – котушка без гумових ущільнювачів дуже швидко створює проблеми (перестає тримати кут горизонту), і виходить з ладу (вуха котушки ламаються від хронічної перетяжки болтом).

Гумки ущільнювачі для кріплення котушки, в металошукача Quest – не знімні, фіксовано закріплені на нижній штанзі. Цей варіант реалізований у всьому модельному ряді (Quest Q20, Quest Q40, Quest PRO). До речі, вся штанга взаємозамінна і однакова для всіх моделей металошукачів Quest.

Штанга з швидкими фіксаторами, не треба нічого крутити, один рух і штанга закріплена або звільнена.

Підлокітник кріпиться на штанзі в одній точці (болтом). Сам по собі підлокітник дуже легкий. При бажанні, для транспортування або зберігання металошукача, підлокітник можна знімати. Часу це займає рівно півхвилини. Але все ж, практичніше один раз підлокітник прикрутити, і забути. Економія місця невелика, не треба вигадувати поліпшення там, де все і так нормально.

Стандартна комплектація Quest Q40. Зверніть увагу, два фіксуючих ременя для підлокітника, ремінь побільше і поменше.

Металошукач оснащений вбудованим літій-полімерним акумулятором. Немає ефекту пам’яті, зарядка при будь-якому залишковому заряді, і в будь-якій кількості. Але головна особливість в тому, що роз’єм для зарядки – стандартний мікро USB. Металошукач заряджається тим же кабелем, яким заряджається ваш смартфон. А якщо у вас є повербанк, забудьте назавжди про розряджених батарейках посередині копа.

Бездротові навушники Quest. Мінімальна затримка при передачі сигналу (менше 0,2 секунди). Вага 53 грами. Поворотні динаміки. Зарядка від USB (роз’єм мікро-USB). В комплекті жорсткий чохол для зберігання і транспортування навушників. Якщо немає такого кейса, куди будете дівати навушники? У будь-якому пакеті навушники зламаються, питання тільки часу. Мої перші навушники Garrett розчавила в рюкзаку лопата. Зберігати разом з чимось, теж не варіант. Повірте, ця дрібниця дуже корисний аксесуар на копі.

Фірмовий захисний чохол на блок управління металошукачем. Ззаду чохла доступ до всіх роз’ємів детектора (приєднати котушку, навушники). Чохол на блоці тримається добре, відмінний шаблон для альтернативних виробників аксесуарів.

Ось такий він Quest Q40, прямо з коробки. Коли кажуть, Quest це айфон в світі металошукачів – для початку візьміть його в руку, в живу оцініть якість. Бажано, перед цим попросити у продавців потримати який-небудь Баунті Хантер, Текнетікс, або Фішер. Ефект айфона гарантований. Всім вдалого копа!

Інша інформація по Quest Q40 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина