блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Розрядилася котушка і XP Deus не бачить. Що робити

Коментатор Володимир надіслав проблему XP Deus, і її рішення. Всім деусоводам на замітку.

Одного разу прилад занадто довго валявся без діла, і я довів котушку до повного розряду. Увіткнув на зарядку, все пішло заряджатися як треба, через пару годин зняв. Включаю. І жах… Блок управління не бачить її. Ніби її зовсім немає. Вводив серійник заново, видаляв стару – марно, котушка залишалася в режимі очікування.

razryadilas-katushka-i-deus-ee-ne-vidit-01

Жодних хард ресетов немає ні у котушки, ні у блоку. Тому вирішив знести прошивку і залити заново (прилад із 3.2 до речі). Поліз гуглити прошивку і чисто випадково на якомусь форумі побачив відповідь. Рішення набагато простіше, хоча особисто мені так і незрозуміла його логіка.

Ставимо котушку знову на зарядку і тільки потім вмикаємо блок. Всі відразу виявляється. І вже потім можна знімати з зарядки, все буде адекватно працювати і при наступних включеннях-виключеннях.

Можливо це загальновідомий факт, але враховуючи той факт, що знайшов я його випадково і лише на одному непопулярному ресурсі вирішив все-таки написати Вам. Дякуємо за увагу та вдалих знахідок!

Спасибі Володимире! У базу знань з XP Deus. Чудовий прилад, сподіваюся прийде час, і я перейду на нього. Ви знаєте як з одного XP Deus, можна зробити 2 детектора? Дивимося відео, потрібна тільки друга котушка і милицю.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина