блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Рубль 1741 року $17094. Котушки крутяться бабки каламутяться

Я все дізнався. Щоб нам з вами потрапити на аукціон Сотбіс, історія знахідки повинна бути бездоганною. Стався легкий непорозуміння за документами, і ви вже стежите за ставками в поліції. Але якщо у вас знахідка крута, варіанти знайдуться. Як наприклад ця – Рубль 1741 року.

Рубль 1741 року $17094. Котушки бабки крутяться мутятся

На аукціоні Виолити продан Рубль 1741 року. Якось пропустив момент і не помітив, з якого часу аукціон Віоліті став міжнародним. Раніше я дозволяв собі жарти, типу підпільний аукціон. Ця тема дуже подобалася закордонним копачам – знахідка продана на найбільшому європейському підпільному аукціоні копачів. Тепер міжнародний, жарти не доречні.

Рубль 1741 року $17094. Котушки бабки крутяться мутятся

Срібний Рубль Івана Антоновича, так званий портретник. Монета рідкісна і дорога, в будь-якому стані вартість стартує від $1000 і відразу в небо. Це як раз той випадок. Монета не кращого збереження, є сліди бруду, не чищена. За словами продавця, в дрібних деталях тип орла не збігається з відомими аналогічними монетами. У каталогах і продажах світових аукціонів даний тип не виявлений.

Рубль 1741 року $17094. Котушки бабки крутяться мутятся

Монета Рубль 1741 продана 21.05.2017 з ціною $ 17094. Продавець уточнює, ніхто нічого не знаходив, раритет зі старої колекції… А якщо скарб рублів Івана Антоновича. З такою ціною, одна монета може окупити рік життя (хоча б на їжу). Подарувати рік свого життя в музей, якось шкода. Зізнайтеся, хоч один рубль в музей віддасте? Або я нічого не знаходив, монета з прабабусиного приданого?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина