блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Саморобні котушки XP Deus. Відео (круто!)

Для оригінального виробника, є кілька способів захиститись від сторонніх виробників котушок. Замутити хитру прошивку, і роз’єм (Minelab CTX 3030). Припаяти котушку прямо в мозок (Minelab Go-Find). Зробити котушку бездротової… Саме останнім способом, французький виробник XP для свого Deus тримав ціни на котушки під $300-$500. XP Deus роздрукували! Не сторонні виробники типу MarsMD, Nel або Detech. Котушки зробили з кулібіни.

Порівняння саморобної котушки XP Deus (5.5×7 дюймів) з оригінальною (9 дюймів).

Тестування остаточного варіанту котушки XP Deus 7 DD (тепер у світі є і така котушка).

Слідом за котушкою снайпер, автор показує саморобний 15-ти дюймовий кермо для XP Deus. Для приколу, подивіться – скільки коштують великі котушки XP Deus?

Звідки з’явилися Nel і MarsMD? З шикарною щілини між собівартістю і роздрібною ціною пошукових котушок. Для когось це секрет? Неважливо як ви ставитеся до них – для простих копачів, будь-які сторонні виробники на благо.

А хто головний ворог стороннього виробника? Оригінальний виробник дуже не хоче, щоб ви купували щось не нього. І коли це трапляється, дуже засмучується. Вгадайте, кого він вважає винуватим? І це все за ваші гроші.

Нехай скоріше роблять багато сторонніх котушок для XP Deus. Скоро буду брати, і штатка в 9 дюймів мене не влаштує. Валити $400 за другу котушку… Тут хоч би на одну зібратися ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина