блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Саморобний підлокітник з карбону. Фото

Погода супер, грунт як пух, знахідки прут. І тут стукіт, наче котушка вдарилася об камінь… Перші секунди ви нічого не розумієте. Металошукач чомусь хитається. А це до вашого підлокітника прийшли паски. Буває на копі і так. У вас звідки руки ростуть? У мене з гаманця (( Дивимося фото, карбоновий підлокітник для металошукача. Плюс подовжувач на штангу (теж карбоновий). Зацініть вага підлокітника! Був би карбон не такий дорогий, вже черга стояла.

samodelnyj-podlokotnik-iz-karbona-01

samodelnyj-podlokotnik-iz-karbona-02

Вага саморобного підлокітника. Зверніть увагу, зважування відразу з подовжувачем.

samodelnyj-podlokotnik-iz-karbona-03

Цей карбоновий підлокітник зроблений для Garrett AT PRO. Рідний підлокітник Прошки, важить близько 90 грам в зборі з нижньою частиною. Окремо верхня частина – 61 грам (мова йде про просте підлокітнику, посилений підлокітник трохи важче).

Не знаю наскільки карбон міцний. Є інший приклад саморобного карбонового підлокітника. В ньому ще вирізані частини (для зниження ваги).

Був би карбон не такий дорогий, вже черга стояла… Я раніше на своїй Прошке ходжу з металевим підлокітником. За великим рахунком задоволений. Підлокітник не корродировал (як передбачали), потерся тільки.

спасибі За новину Redford!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина