блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Секрети Fisher F-Pulse. Дуже дорогий пинпоинтер

Я не знаю, який у Minelab вийшов пинпоинтер PRO-Find 35, в руках ще не тримав (замовив, чекаю), але одне можна сказати точно – останні нові пинпоинтеры явно краще тих, що були. XP MI-6, Minelab PRO-Find 15, Minelab PRO-Find 35, Teknetics Tek-Point, Fisher F-Pulse. І кожен не без секрету.

Секрети Fisher F-Pulse. Дуже дорогий пинпоинтер

Підсвічування можна відключити. По-перше, підсвічування у пинпоинтера не зовсім проста. Світлодіод з лінзою, і дає світло досить практично. Мені здалося, яскравість підсвічування вище ніж у інших пінпоінтеров, з аналогічною опцією. При бажанні, підсвічування можна використовувати як міні ліхтарик. По-друге, не всім подобається підсвічування пинпоинтера. Наприклад, мені. Автоматичне включення світлодіода явно не продовжує загальний автономний час роботи пінпоінтера.

Робота в морській воді. Не всякий пинпоинтер здатний працювати в морській воді – помилкові спрацьовування зроблять пошук неможливим. У пинпоинтера Fisher F-Pulse є 3 рівня чутливості, і при великих перешкодах є можливість піти на зниження. Але починати треба з включення. При будь ненормальною середовищі (мінералізація, солона вода), включення пінпоінтера повинно відбуватися в контакті з цим середовищем. Занурте Поінтер в солону воду і включайте, можливо до зниження чутливості справа не дійде.

Секрети Fisher F-Pulse. Дуже дорогий пинпоинтер

Швидке обмеження чутливості. У пинпоинтера Fisher F-є функція Pulse швидкого обмеження чутливості. Цей ефект можна застосовувати при поступовому наближенні до знахідки, при перешкодах грунту, на засмічених ділянках з поруч лежачими знахідками.

Різні режими. Раніше я завжди в пінпоінтері вибирав режим звук + вібро. Але в певний момент (коли мені треба було економити заряд батареї), перейшов на режим тільки звук. Нормально шукається. Останнім часом вібро режими включаю тільки по необхідності. Наприклад, занурення пинпоинтера під воду (там звуку не чути), або коп на стелс (у мене і на металошукачі є вібро режим). У пинпоинтера Fisher F-Pulse є звукові і вібро відгук. Ці два режими можна вибирати окремо, або разом.

Я тільки зараз подумав… Вся справа в тому, що я не читав інструкції Fisher F-Pulse. Пинпоинтер дійсно простий в управлінні, його алгоритми роботи повністю повторюють визнану класику. Чутливість і режим роботи-це окремі програми, і можуть комбінуватися між собою. Вибір проводиться простим перебором всіх програм по черзі. Дуже зручно для пристрою, настройка якого здійснюється однією кнопкою. І я не перебирав всіх програм, які є в Fisher F-Pulse. Вибрав звук на чутливості 3, і більше не міняв. А навіщо щось міняти? Без перешкод, максимальна глибина, мені все подобається. А раптом у Fisher F-Pulse є ще один тип відгуку, світловий?

Сигналізація не допоможе. У пинпинтера Fisher F-Pulse є сигналізація, яка повинна допомогти вам при втраті. Спрацює вона через 5 хвилин, і працювати буде… теж 5 хвилин. А далі самовимикання, і здрастуй новий господар. Головне те, що сигналізація спрацює тільки в тому випадку, якщо ви свій пинпоинтер залишили біля ями включеним. Якщо у вас є звичка, вимикати пінпоінтер коли беретеся за лопату (як у мене), або пінпоінтер випав з кобури під час руху – ніяка Сигналізація вам не допоможе. Тільки страхувальний шнур.

Секрети Fisher F-Pulse. Дуже дорогий пинпоинтер

Вся інформація по пипоинтеру Fisher F-Pulse збирається тут (новини, тести, порівняння, відгуки і думки). На сторінці Енциклопедії Копальника є додаткові розділи (параметри, характеристики, інше). Вдалого копа (зими не буде)!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина