блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Секрети Garrett AT PRO через роки копа. Я цього не знав (99%)

99% власників Garrett AT PRO про свого металошукача не знають одного простого факту. Так і живуть з ним, самі бояться, і розповідають один одному страшилки. Але ж це чистий міф, казки для маленьких. Але знахідки пропускати не можна. Це мої секрети Garrett AT PRO, через роки практики. Поїхали!

Як втопити Garrett AT PRO

Секрети Garrett AT PRO через роки. Я цього не знав

99% власників Garrett AT PRO вважають, що через роз’єм котушки або навушників в блок може потрапити вода. Не щільно закрутили, і всередину потрапила вода. Це помилка.

Насправді, роз’єм Garrett AT PRO як капсула. Якщо всередині роз’єму немає механічних пошкоджень, вода далі самого роз’єму не потрапить. Але не думайте, що це привід не стежити за ущільнювачами. При попаданні води всередину роз’єму, і дії напруги на контактах котушки, відбувається реакція здатна зіпсувати контакти. Особливо швидко це трапиться, якщо вода всередині буде солона (морська).

Зазвичай власники Garrett AT PRO, у яких протік роз’єм котушки відразу відчувають несправність. Металошукач безперервно хаотично подає звуковий відгук. Якщо вода була солона, і залишити роз’єм закрученим на кілька годин – є хороша ймовірність отримати серйозний ремонт.

як Garrett AT PRO пропускає знахідки

Секрети Garrett AT PRO через роки. Я цього не знав

На великій глибині в грунті, багато знахідки дають чорний відгук. Можна 100 разів перевіряти ще раз на повітряних тестах. Але по-перше, в повітрі знахідок не буває. По-друге, грунт перекреслює всі показники повітряних тестів.

Це відноситься до всіх груп бажаних металів, золото, срібло, мідь, бронза. Найчастіше проявляється на невеликих знахідках. Персні, монети, хрестики, постійно в зоні ризику. Але мова йде тільки про максимальну глибину. Якщо золоте кільце на глибині 5 см, ви його не пропустите.

Я роблю так. Якщо точка копа дала цікаві знахідки, в хід йдуть всі сумнівні відгуки. Наприклад, коли 50% чорного і 50% кольорового. Якщо точка копа крута, середньовіччя або старше – є сенс копати все підряд. Повірте, навіть залізні знахідки того часу можуть порадувати вас (і порадувати дуже сильно).

Режим PRO або STD

Тут все просто. Чим раніше ви навчитеся працювати в режимі PRO, тим більше у вас буде хороших знахідок. Пам’ятайте, металошукач Garrett AT PRO в режимі Стандарт практично ні чим не відрізняється від Garrett ACE. Ви ж хотіли купити Garrett AT PRO, щоб отримати перевагу? Так і користуйтеся своєю перевагою, збирайте знахідки (поки інші ходять з зовсім дешевими детекторами).

Я за все і завжди плачу

Прилетіли інопланетяни на Землю, з метою вивчити людей. Вкрали американця, француза, і австралійця. Посадили в скоєно порожні камери, і кожному дали по 2 великих металевих кулі. Через добу заглянули в камери. Американець стоїть, і жонглює кулями. Відмінно, хороша м’язова активність. Француз у своїй камері сидить, і задумливо пересуває кулі. Супер, є інтелект. Заглядаю в камеру австралійця, і… сидить сумний австралієць, а куль немає. Його запитали, куди ти справ великі металеві кулі в абсолютно порожній камері? Австралієць відповів, один зламався, інший втратив.

Секрети Garrett AT PRO через роки. Я цього не знав

В моєму металошукачі Garrett AT PRO, один цанговий затиск зламався, інший втратив. І взагалі, я прийшов до такого висновку, що ці цангові затискачі були порожньою формальністю. Можна було так в інструкції до Garrett AT PRO і написати – у вас є цанги, але вони обов’язково зламається, або ви їх втратите.

Зламати цанговий затиск штанги Garrett AT PRO також просто, як відкрити пивну пляшку. І нехай сьогодні ви про це пам’ятаєте, але все одно настане один холодний день, коли ця пластикова деталь приємно хрусне у вашій руці. Ви такий сильний ))

Як втратив? Все просто, записуйте рецепт. Копаєте цілий день, так щоб гарненько втомитися. Повертаєтеся до машини в сутінках, на автоматі розбираєте металошукач, їдете додому. А до наступного копу вас чекає приємний сюрприз – крутилки вже немає. Це магія від Garrett.

Китайські виробники випускають цангові затискачі, в тому числі і для металошукачів Garrett – варіанти #1 і варіант #2. Адже ви в курсі? Цангові затискачі для Garrett ACE, Garrett AT PRO, і Garrett AT Gold – однакові. Хто читає блог МД-Арена, 100% в курсі.

Були б цангові затискачі головною проблемою Garrett AT PRO, я б залишався щасливим власником. Копати можна і без цих затискачів. Легкий люфт в штанзі на кількість знахідок не впливаєте. Зате впливають великі поломки. Підлокітника мій Garrett AT PRO позбувся в перший рік. Він просто зламався. Поставив підлокітник металевий, і мені сподобалося.

metallicheskij-podlokotnik-05

Але ще через рік, у мого Garrett AT PRO відвалилася голова. Відламалися точки кріплення блоку управління до штанги. Проблема серйозна, і я досі до кінця її не вирішив. Кріпиш якось, проходить час і блок знову відвалюється. Це може статися через 1 коп, а може і через 20. Головна неприємність в тому, що відбувається це під час пошуку, і завжди псує моє задоволення від копа.

Секрети Garrett AT PRO через роки. Я цього не знав

Оновлена інформація. Додано

Інша інформація по Garrett AT PRO International (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина