блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Секрети Quest Q40 і Q20 яких немає в інструкції. Настройка

Наскільки металошукачі Quest Q40 і Quest Q20 здатні приносити знахідки, покаже час. Хто читає блог МД-Арена дізнаються першими. Але вже сьогодні копачі власники діляться недокументованими функціями цих металошукачів. Це секрети налаштування Quest Q40 і Quest Q20.

Секрети Quest Q40 і Q20 яких немає в інструкції

скидання на заводські настройки

Функція працює в Quest Q40 і Quest Q20. Дозволяє скинути всі налаштування металошукача до заводських (налаштування за замовчуванням, як при першому включенні). При включеному детектора одночасно натисніть кнопку М і кнопку Стрілка вниз, при цьому детектор вимкнеться. Провести подальше включення, з одночасно натиснутими кнопками м + Стрілка вниз.

Ручний баланс грунту

На сьогодні функція задокументована для Quest Q40. Але її можна застосувати і в металошукачі Quest Q20. Ручний баланс грунту дає можливість виставити призначені для користувача значення цього Налаштування. Натискаємо і утримуємо кнопку Пинпоинт, при цьому кнопками Стрілка вгору/Стрілка вниз (не відпускаючи кнопку Пинпоинт) вибираємо потрібні значення Балансу Ґрунту (БГ).

функція EMI

Ви знаєте, чому сьогодні ще достатньо металошукачів працюють на середній частоті? Вся справа в тому, що низька і середня частота менш схильні до електромагнітних перешкод. Металошукачі, які здатні протистояти електромагнітним перешкодам, вони дійсно можуть дати перевагу.

Функція EMI (Electro-Magnetic Interference) призначена для роботи в тих місцях, де електромагнітні перешкоди стають причиною жахливої роботи металошукачів. Що це означає? Це коли ваш детектор співає, помилкових спрацьовувань стільки, що ви просто змушені скоріше забратися з цієї точки копа.

Для активізації функції EMI в металошукачі Quest Q40 і Quest Q20, натисніть одночасно кнопки Пинпоинт + Баланс (на екрані з’явиться Eo, режим EMI активізований). Повторне натискання комбінації кнопок, відключає функцію (на екрані Ed, режим EMI відключений).

зміщення частоти

На сьогодні функція задокументована для Quest Q40. Але її можна застосувати і в металошукачі Quest Q20. Зсув частоти в металошукачі, ще одна можливість виключити вплив електромагнітних завад на роботу металошукача. Типові перешкоди, робота поруч іншого детектора або високовольтні дроти.

Для зсуву частоти у металошукачі Quest Q40 і Quest Q20, треба натиснути і утримувати кнопку Баланс, а кнопками гучності (+/) вибрати один з восьми частотних зсувів (на екрані зміщення відображаються F1, F2, всього F1-F8).

Оновлена інформація. Додано

Інша інформація по Quest Q40 (тут зібрані новини, тести, порівняння з іншими детекторами, відгуки та думки). За металошукачу Quest Q20 зібрано тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина