блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Що нового в XP Deus 4.0 (+ відповіді виробника)

Не минуло й року, як виробник XP оголосив повний список, що нового в прошивці XP Deus 4.0 і які будуть зміни. Плюс, питання відповіді з інтерв’ю виробника. Схоже глибинну насадку відклали ще на рік. Дивимося, це цікаво (і не тільки членам секти).

Що нового в XP Deus 4.0

ce-novogo-v-xp-deus-4-0-otvety-proizvoditelya-01

Що нового з’явиться в металошукачі XP Deus, з прошивкою 4.0.

 • Сумісність з пинпоинтером XP MI-6.
 • Сумісність з двома новими котушками, призначеними для роботи на високих частотах 15, 30 і 55 кГц – XP 22.5 HF Round і XP 22.5 HF Ellipse.
 • Покращена настройка на грунт (Пекельне поліпшення… ще краще, ще точніше, ще глибше).
 • Швидкість (Reactivity, реактивність) рівня 3 – тепер буде більш стабільна і ефективна (а стара швидкість 3 була погана?).
 • Швидкість рівня 2.5 в роботі буде більш гнучка і універсальна.
 • Є додаткові рівні швидкості в програмі 10 для пошуку золота.
 • покращене розпізнавання великих цілей в чорному діапазоні дискримінації.
 • Покращена робота відстеження грунту (автопідстроювання при роботі на складних грунтах) – тепер буде без прив’язки до поточних налаштувань швидкості.
 • Регулювання ауді тонів (звуковий відгук) до 1000 Гц.
 • VDI мети тепер буде відображатися на екрані навушників (не смійтеся, це нормально, панель навушників можна зняти і використовувати як блок управління).
 • Додаток Go Detect для смартфонів тепер сумісно з XP Deus – дозволяючи відзначати місця знахідок, дізнаватися GPS координати і багато іншого.

Інтерв’ю з виробником XP, питання та відповіді

glubinnaya-nasadka-xp-new-2016-01

питання: Чи повинен я почекати релізу прошивки 4.0 перед покупкою XP Deus? Я тут чув, що зміни будуть не тільки в софті, але і в електроніці. Будуть поточні версії Деуса сумісні з новими — чи зможу я, наприклад, поставити навушники від старого приладу на новий?

Відповідь: Зміни торкнуться тільки програмного забезпечення, все «залізо» залишається без змін. Прошивка версії 4.0 абсолютно безкоштовна для скачування і установки і буде стабільно працювати на раніше набутих приладах. Нові котушки, навушники і пінпойнтери також будуть працювати з раніше набутими приладами, просто оновити прошивку на вашому XP Deus і насолоджуйтеся пошуком

питання: Чи повинен я в обов’язковому порядку оновлювати прошивку на своєму Деусі? Може мені стара більше подобається!

Відповідь: Це тільки ваш вибір, ви можете залишатися на версії 3.2 або навіть на 2.0, якщо вам так зручно. Але щоб підключити нові високочастотні котушки і пінпойнтер, оновити прошивку все таки буде потрібно.

питання: Чи можу я користуватися пінпойнтером MI-6 Якщо у мене і Деуса то ніколи не було?

Відповідь: Звичайно можете. MI-6 може прекрасно працювати як самостійний пін, адже в ньому є все, що потрібно — динамік, вібрація, LED підсвітка, 3 рівня чутливості і 2 аудіо програми

питання: як мені прив’язати нові пінпойнтер до мого XP Deaus?

Відповідь: Це взагалі просто зробити — вибираєте на піне 7 програму, при цьому динамік на пинпойнтере буде відключений і звук буде подаватися на блок управління або навушники. Також на екрані блоку управління з’являється оповіщення при включенні пинпойнтера. Ви без проблем налаштуєте ваш MI-6, використовуючи блок управління.

питання: Ви обіцяли нову глибинну насадку для Деуса!

Відповідь: поки, на жаль, не буде. На даний момент інших новинок не заплановано. Нова глибинна насадка XP Hoard Hunter тимчасово відкладена для розробки і випуску, у зв’язку з тим, що більша частина ресурсів компанії зараз зайнята на остаточній обкатки нового пинпойнтера XP MI-6 і прошивки XP Deus 4.0.

Остання відповідь якось засмутила… Все по новій прошивці XP Deus 4.0 збирається тут. Всі записи по виробнику XP Detectors – тут.

Оновлена інформація. Додано

З’явилося перше відео пинпоинтеру XP MI-6

Пинпоинтер XP MI-6 (фото и первое видео!). Новинка 2016

Оновлена інформація. Додано

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина