блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Що в коробці Makro Racer 2. Фото огляд

Коли тільки з’явився Makro Racer 2, у мене був тільки одне питання – Збереглася в другій версії швидкість відгуку? Минув час, узяв цей металошукач в руки. Тепер хочу знати інше – Котушки Racer 2 і Racer 1, сумісні? Дивимося фото огляд, що в коробці металошукача Makro Racer 2.

ce-v-korobke-makro-racer-2-01

Металошукач Makro Racer 2… Тільки зараз побачив головний слоган цієї моделі – Ви попросили, ми зробили (моя вільна інтерпретація). Цікаво, хто у Makro що просив? ))

ce-v-korobke-makro-racer-2-02

І знову 2 нижні штанги. Такі бонуси комплектації іноді задають стандарти. Якщо один виробник до другої котушці дає вторю штангу, іншим виробникам вже діватися нікуди, доведеться розширювати свою конкурентну пропозицію. Тему дві котушки дві штанги, вперше побачив у Minelab (можливо, це вони і придумали).

ce-v-korobke-makro-racer-2-01-1

ce-v-korobke-makro-racer-2-01-2

Краплі захисні чохли. Я вже говорив, для металошукачів Makro Racer (для всіх, першого, другого, голда) – реально потрібний аксесуар. Особливо для батарейного відсіку. Можна вести пошук і без чохлів, але відкладати металошукач батарейним відсіком в бруд, не варто. Проблема не дріб’язкова, деякі копачі з-за цього ставлять детектори на сошки або так).

ce-v-korobke-makro-racer-2-03

Дві котушки, дві штанги, і два комплекти болтів з ущільнювальними гумками. А болти у Makro зараз пішли класні! Начебто дрібниця, просто Г-подібний болт. Але ця дрібниця дозволяє закручувати/підтягувати болт однією рукою (не треба фіксувати відповідну частину).

ce-v-korobke-makro-racer-2-04

Штатна (основна) котушка Makro 11×7 DD (RC29 DD). Зовні, один в один з котушкою для Maro Racer 1. Перше, що я зроблю на копі – перевірю сумісність.

ce-v-korobke-makro-racer-2-05

ce-v-korobke-makro-racer-2-06

Додаткова котушка снайпер Makro 5?4.5 DD (RC13 DD). На Makro Racer 1, ця котушка здивувала своєю глибиною (подивіться відео). На копі іноді для напарників, влаштовую атракціон – пропоную змагання по глибині на 5 копійок СРСР. Штатнокатушечные асеводы в шоці ))

ce-v-korobke-makro-racer-2-07

ce-v-korobke-makro-racer-2-08

Спробуємо Makro Racer 2 на практиці? Все про металошукачі Makro Racer 2 збирається тут (новини, фото, відео, порівняння, тести), і тут (параметри, характеристики, котушки, інструкція).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина