блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Що в коробці Minelab Go-Find 20. Фото

У коробці з Minelab Go-Find 20, крім самого металошукачі і керівництва, нічого немає.

Але є у Minelab неприємна особливість. Ви відкриваєте коробку з новим металошукачем, починаєте дивитися, і… отримуєте перше розчарування. Збереглося це і в новій серії Minelab Go-Find. Дивимося фото звіт, Minelab Go-Find 20. Купив цей детектор за свої гроші, буду ставити на собі експеримент (знахідки, коли зламається, порівняння).

Коробка в коробці. Вперше це побачив у Fisher. При транспортуванні часто коробки втрачають свій новий вигляд. І на вітрині потерта коробка свого покупця може і не знайти. Але от прикол… Minelab Go-Find 20 в подвійній коробці, а вже Minelab Go-Find 40 немає (я собі для експерименту купив 2 приладу, про другому теж буду розповідати).

ce-v-korobke-minelab-go-find-20-01

Даремно виробник так явно показує що це дитяча іграшка. Мені, дорослій лобі було складно переконати себе взяти детектор, який рекламує дитина і жінка… До того ж, я звик що Minelab ніколи не соромився свого лого. В Go-Find воно майже заховано.

ce-v-korobke-minelab-go-find-20-02

З приколів покупки… Звичайно ж перед покупкою я хотів спочатку подивитися на прилад. Але продавець мене попередив – ти його зараз не распаковывай, потім скласти назад не зможеш. Взяв не дивлячись (ось що значить перевірений продавець!).

ce-v-korobke-minelab-go-find-20-03

Хоча нічого складного в упаковці немає… В цій коробці взагалі крім металошукача і папірця-інструкції, нічого більше немає.

ce-v-korobke-minelab-go-find-20-04

ce-v-korobke-minelab-go-find-20-05

Ви коли в перший раз берете в руки металошукач, що ви хочете зробити в першу чергу? Я хочу його включити… Ось чому Garrett та Fisher в коробку зі своїми металошукачами кладе батарейки, а Minelab немає?! Виходить Garrett та Fisher знають що псувати перше враження не можна. А Minelab вважає, що справу зроблено (ви вже купили цей металошукач), далі ваші проблеми. Батарейок в коробці немає, відразу включити детектор ви не зможете.

ce-v-korobke-minelab-go-find-20-06

Ставлю над собою експеримент… Мені цікаво, чи зможе Minelab Go-Find 20 на практиці приносити знахідки. А ще хочу дізнатися, чи витримає цей металошукач 2 місяці копа. Все що зможе цей прилад знайти (і все що в ньому зламається) – буде в цьому блозі.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина