блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Що в коробці Minelab Go-Find 40. Фото

Всіма силами намагаюся не втратити повагу до Minelab (чесно)… В слогані Go-Find написано, що вони збираються змінювати долі людей. З такими новинками, краще б за свою долю турбувалися.

Продовжую експеримент над собою, можна з металошукачами Minelab Go-Find шукати. Тільки розпакувавши коробку з новим Minelab Go-Find 40, і взявши його в руки… отримав тріщину в пластиці. Сподіваюся перша і остання (чи ні?). Дивимося фото звіт.

Я вже говорив, беручи в руки коробку з металошукачем, на якій його рекламують діти і жінки… Відразу якось знижується градус серйозності до цього детектора.

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-01

Дивно, перше що мені впало в очі – не детектор, а незрозумілі вирізи в коробці з боків. Пояснення їм не придумав.

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-02

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-03

У коробці з Minelab Go-Find 40 нічого, крім металошукача і папірця-інструкції, немає.

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-04

Як немає в металошукачі і харчування. Якщо ви заздалегідь не запаслися батареями (4 шт. АА), розпакувавши коробку з Go-Find 40, перевірити ви його не зможете (а Garrett та Fisher батарейки дають, хто і як з виробників думає, про першому моменті розпакування детектора).

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-05

Як же мені хотілося, щоб Minelab Go-Find 40 виявився реальним детектором. Може в полі він себе проявить? Поки ж тільки мінуси… Я майже завжди не користуюся ременем фіксації підлокітника. При викопуванні ями, детектор відкладаю в сторону. Якщо цей ремінь застосовувати, на кожній ямі я буду втрачати кілька секунд.

З Go-Find 40 вести пошук без цього ременя неможливо – підлокітник сам по собі руку не утримує, він дуже маленький. Порівняйте, підлокітники Minelab Go-Find 40 і Garrett ACE 250.

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-06

Ще мене збентежила маленька накладка, в буквальному сенсі… Дивимося фото

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-07

Я не знаю чому, але зібрана штанга в Go-Find 40 помітно коротше Go-Find 20. Настільки коротше, що котушка не поміщається, і йде під блок. Скрізь обидва металошукача заявлені з однаковою (мінімальної) довгою – 55 див. Але як тоді пояснюється ця явна різниця?

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-08

Додано. Перевірив ще раз цей момент ще раз. Довжина зібраного Go-Find 20 — 55 див. Довжина зібраного Go-Find 40 — 53,5 див. Всі штанги Go-Find 20 заганяв всередину до пластикового стуку. Додано відео, все зібрано до кінця, різниця є.

Перша тріщина в пластиці… Товариш взяв у руку цей Minelab Go-Find 40, і тут же хруснуло. Напевно товариш у мене невдаха ))

ce-v-korobke-minelab-go-find-40-10

Сподіваюся це була найсерйозніша проблема, далі все буде добре (чи ні?). У будь-якому випадку, все що трапиться з цим Go-Find 40 – буде тут в блозі. Поблукаємо по полях, порівняємо з Garrett ACE 250. Спеціальна мітка, для швидкого відбору записів всього, що пов’язано з моїм експериментом подружитися з Go-Find.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина