блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Щоденник і гроші. Дорогі артефакти з минулого

Ви смієтеся над індіанцями, яким конкістадори втюхували скляні намиста взамін на золото? Даремно смієтеся. Вони мають більше підстав просто вчинити з нас! Їм діставалися хоча б потрібні в побуті предмети! Нам же, натомість на наше золото, хитрі білі господарі відвантажують просто різану папір. Сучасним конкістадорам набридло возитися з намистом і вони стали просто друкувати долари і євро. І йдуть від нас на захід ешелони з нашими коштовностями, з нашим лісом, металом, бурштином, зерном, сучасними рабинями та іншим скарбом. А в зворотному напрямку слідують пачки кольорового різаного паперу з нулями. А то і взагалі їдуть одні нулі, з рахунку на рахунок. Зовсім обледащіли хитрі білі люди. Гітлер скрегоче зубами з досади: “не ту армію послав я на схід! О Боже мій!”. Грошам люди здаються практично без бою. Дзвін монет заглушає рев канонади.

Ніколи не піднімав я таку дзвінку монету, та й взагалі наживо її не бачив жодного разу. 3 гроші 1771 пішли з аукціону майже за $ 500.

Щоденник та гроші. Два незвичайних артефакти з минулого

Красива монета номіналом в 1,5 копійки. Який цікавий і рідкісний номінал! Чим він такий був обумовлений? Курсом? Адже дана монета карбувалася для знову придбаних земель Російської Імперії. Цікаво, а що можна було на неї тоді купити? Більше, ніж на 5 копійок 1933 року, проданих на аукціоні за $110? До речі, ця монета Копана.

Щоденник та гроші. Два незвичайних артефакти з минулого

Може ціна стародавніх монет на аукціонах – це є обмінний курс давніх валют? Як-то нерозумно називати гроші товаром. Гроші – окрема субстанція, такі собі ваги. У грошей своє життя і свої закони.

Магія грошей. Спочатку люди придумують гроші, змушують себе повірити в їх силу, а потім ті ж люди починають цим же грошей служити. Служити навіть без загрози зброєю! Пазл склався. Адже раніше навіть зброя виконувала роль грошей (наприклад, наконечники стріл). Тепер все навпаки, гроші – це ще й зброя. Навіть слово «рубль» походить від способу відрахувати контрагенту рубленого срібла, тобто відрубати шматок від гривні сокирою-мечем-сокирою.

До речі, скіфська сокира, датована VII-VI ст. до н. е.., була продана на аукціоні за $650.

Щоденник та гроші. Два незвичайних артефакти з минулого

Хіба це ціна для красивого предмета з історією, аналогів якого немає ніде!?! Ні звичайно, це не ціна! Так само, як і для скіфського сагайдачного гака $300 – це не ціна!

Щоденник та гроші. Два незвичайних артефакти з минулого

Всі ці предмети матеріальної культури коштують дорожче грошей. Це момент самоідентифікації нації! Адже якщо уявити, що грошовий пилосос «долар-євро» висмокче всі ці рідкісні артефакти нашої країни, то потім кожен проходить зможе сказати, що не було у нас давніх предків на цій землі! Не було ні стародавніх скіфів, ні Російської імперії, ні СРСР. І довести зворотне нам буде нічим! А раз ніхто тут не жив, значить і земля була нічия! Далі хід думки ясний?

Ці артефакти, як тендітні сліди на піску. Змиє їх хвиля – і не було ніколи і нікого на цьому пляжі. Ці артефакти – це як букви, які складаються в слова, а слова складаються в речення. І ось перед вами щоденник, подібно щоденнику-рукопису учасника російсько-турецької війни 1876-1878 років, проданому практично за $ 2700.

Щоденник та гроші. Два незвичайних артефакти з минулого

Це рукописний не опублікований щоденник учасника тієї війни. Судячи з усього, писав військовий лікар. У щоденнику відомості про побут військових, просування на війну, події з життя, бойові дії; про особисті стосунки і судження; про військових (рядових, офіцерів, генералів), про людей, яких зустрічав; опис місцевостей і багато іншого. Там є те життя, таке, яке було насправді. Унікальна річ той щоденник. Не стане її в нашому розпорядженні, що ми тоді дізнаємося про ті часи?

Що ми взагалі зможемо дізнатися про часи сивої давнини без артефактів, здобутих нами на наших безкраїх полях і збережені для наших нащадків? Тільки ось в нас я не сумніваюся чомусь. Ми, шукачі, знайдемо, однозначно знайдемо. Це навіть не обговорюється. А ось хто і як збереже? Ось в чому питання, ось головна заковика! Може, краще поки і не шукати? Ціліше буде!?!…

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина