блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Шлях копача і гроші на старість (Ніколас Кейдж лох)

54-річний актор Ніколас Кейдж знаходиться на межі банкрутства профукав більшу частину свого 150-мільйонного статку на вельми дивні покупки. Свій стан він спустив, скуповуючи безглузді, нікому не потрібні раритети. Наприклад, актор був володарем відомого особняка з привидами і автомобіля Lamborghini іранського шаха. Також актор прикупив засушені голови африканських пігмеїв, увірувавши, що їх сила перейде до власника. А дізнавшись про те, що у Леонардо Ді Капріо є скелет тиранозавра, Кейдж вирішив перевершити його, купивши на чорному ринку череп динозавра. Однак артефакт потім довелося віддати монгольському уряду, оскільки він виявився краденим. Не пощастило акторові і з іншою великою покупкою-колекцією коміксів вартістю понад 1,6 мільйона доларів. Вона була викрадена з його будинку.

Шлях копальника і гроші на старість (Ніколас Кейдж лох)

Домашній міні-зоопарк Ніколос, в якому в різний час жили кобри, акула, крокодил і восьминіг, теж проіснував недовго. В неволі тварини швидко гинули. Тепер у актора залишилося всього $25 000 000, і він намагається повернути свої гроші (гарненьке «залишилося всього» за нашими мірками!). Після кризи 2008 року вартість нерухомості впала в кілька разів, тому Кейдж ніяк не може вигідно продати свої маєтки, так і голови пігмеїв не сильно користуються попитом. Тепер заходять зірка Голлівуду хапається за будь-яку роботу, щоб покрити борги, харчується в самих дешевих ресторанах. Яка практично миттєва карма за загублених животинок! Як на мене, так Кейдж не тільки як інвестор, але і як актор не дуже. Магія тупізму, мало не забув, поговоримо про інвестиції.

Кейдж, ймовірно через щільний знімальний графік, мало приділяв уваги науці інвестування. А йому слід було б знати, що є кілька моментів, які можуть зробити будь-яку інвестицію вдалою чи не дуже. Так ось основний момент: вдала інвестиція-це мінімальна витрата коштів при покупці і максимальний дохід при продажу. В ідеалі отримати щось задарма. Американську зірку, мабуть, варто було б придивитися до інвестування в етикетки з алкогольних напоїв. Капіталізація в 1000%, але через тривалий час. Наприклад як тут, вкладень нуль, виручка $37 через багато років:

Артефакт Колекція етикеток від горілки, лікерів, настоянок. СРСР. Виставлений на аукціоні Віоліті 06.02.2018, Стартова ціна $ 37. Лот не проданий через відсутність ставок.

Шлях копальника і гроші на старість (Ніколас Кейдж лох)

Інший, не менш важливий момент в інвестуванні – це добре знати об’єкт інвестування. Якщо ти спеціаліст по старовині, то не варто вбухувати свої кровні в каламутні угоди з нерухомістю і навпаки. Хто де живе, той там і клює. Тим більше дотримуватися цього пункту любителю різних старовини і антикваріату в Україні зовсім не складно. Об’єктів повним-повно, як наприклад цей горщик.

Артефакт Горщик Катакомбної Культури. Виставлений на аукціоні Віоліті 14.02.2018, Стартова ціна $ 157. Лот проданий з однієї ставки, за ціною $157.

Артефакт Горщик Катакомбної Культури

Артефакт Горщик Катакомбної Культури

Артефакт Горщик Катакомбної Культури

Артефакт Горщик Катакомбної Культури

До того ж вкладення в керамічний предмет катакомбної культури, етнокультурного об’єднання епохи середньої бронзи (XXV—XX ст. до н. е.!!!), взагалі мізерне, і становить всього лише 4250 грн.

Або ось ще один, поки сильно недооцінений красивий предмет, призначений для давньої товариській пиятики – братина К. Р.

Артефакт Братина КР. Виставлений на аукціоні Віоліті 15.02.2018, Стартова ціна $ 37. Лот проданий 22.02.2018 (76 ставок), ціна $2963.

Братина КР

Братина КР

Братина КР

Братина КР

Братина КР

Братина КР

Братина КР

Але навіть фахівцям в області старожитностей треба завжди бути напоготові. Порівняно недавно срібники продавалися за ціною, що багато перевищує нинішні ціни. За словами одного фахівця, сталося це обвалення цін на срібники в результаті наповнення ринку фальсифікатом. Вся справа в тому, що особливості цієї стародавньої монети такі, що фахівцеві не складно викарбувати будь-який з її відомих на сьогодні типів. Якщо ж не вийде скопіювати вже відомий тип – ось вам новий, раніше науці не відомий тип! А щоб не було питань по матеріалу монети-беремо давню гривню в якості заготовки (сировини). Як то кажуть, спритність рук…

Артефакт Гривна новгородська з насічками 199,17 грам. Виставлений на аукціоні Віоліті 16.02.2018, Стартова ціна $ 0. Лот проданий 20.02.2018 (115 ставок), ціна $449.

Гривна новгородська з насічками

Гривна новгородська з насічками

Гривна новгородська з насічками

Гривна новгородська з насічками

Гривна новгородська з насічками

Наступним важливим моментом для інвестування є мода, мода на предмет колекціонування (в даному випадку об’єкт інвестування). Мода на предмет виражається в платоспроможному попиті і буває швидкоплинна. Візьмемо, наприклад, поштові марки. Був час, коли буквально всі ганялися за новими і старими наборами, відбирали гашені і негашені марки, набиваючи різних розмірів і видів кляссера. У всіх була залізна впевненість, що через багато років ці марки будуть коштувати в рази більше. У всіх, так чи інакше вважали себе філателістами, не виходила з голови і з побутового спілкування заповітна мрія – марка «Блакитний Маврикій» за мільйон доларів. Але пройшло пару десятків років і ринок поштових марок здувся. Філателія переживає зараз велику депресію. З чим це пов’язано? Велика кількість матеріалу? Так монет не менше. Просто немає бажаючих купувати, колекціонувати, легенди і авторитети теми йдуть. Мода пройшла. Зів’яли помідори.

Артефакт Земство Полтавська земська пошта 3 копійки надп. 1 коп. виставлений на аукціоні Віоліті 15.02.2018, Стартова ціна $ 0. Лот проданий 20.02.2018 (11 ставок), ціна $10.

Земство Полтавська земська пошта 3 копійки надп. 1 коп.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина