блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Шукаю камрада на коп і паленные точки. Шлях копальника

Точка копа важливіше металошукача! Якщо точки копа немає, по барабану який у вас детектор. Але коли ви на реальному місці, тут і палиця копалка дасть знахідки. Головна проблема новачка – не знає куди поїхати на коп. Спроби впасти на хвіст досвідченим камрадів, зазвичай ні до чого не призводять. Хто захоче здати своє жирне місце? Але є старе копательское правило. Шукаєш напарника на коп, і ти готовий його виконати? Камрад тобі забезпечений. Мало того, він буде радий з тобою поїхати на коп (ще й чергу встане).

ishhu-kamrada-na-kop-i-palennye-tochki-put-kopatelya-00

Неважливо в якій комбінації ти знаходишся… Новачок, тільки що купив металошукач, тертий копач але без своєї машини, набридло копати самому, або страшно кидати машину в поле. У пошуках камрада на коп пам’ятай – ніхто не хоче здавати свої точки. Але при цьому, будь готовий розвідати нові місця.

Правило просте… Камрад-Попутник? Їдемо на розвідку нових місць копа. Витрати навпіл. І це справедливо. По ходу такої розвідки, Новачок отримує свої перші знання, Досвідчений колеса (компанію). Обидва – спільну точку копа, яка ймовірно зможе подружити попутників.

Не намагайтеся впасти на хвіст, в надії що вам спалять точку копа. Запропонуй спільну розвідку нових місць, і тобі стане чергу.

З приводу паленных точок копа… Була в мене в запасі одна точка. Пару років тому, проїздом підняв там кілька монет гроші і полушек, ладанку, хрест, та іншу сопутку 17-19 століть. За трехверстовке хутора осторонь, значить цілеспрямовано на неї Копачі не приїдуть. Це добре. Буде запасний. Настав час копати і це місце. Прикотив, вийшов з машини, і… Ба! А точка попалена в мотлох!

ishhu-kamrada-na-kop-i-palennye-tochki-put-kopatelya-01

І це круто! Коли бачу випалені ділянки, завжди намагаюся їх перевірити. Справа в тому, що багато місця коштують (стояли) під рослинністю вище коліна, або взагалі по пояс. Вести пошук з металошукачем в такий рослинності неможливо.

Так, якщо ви точно знаєте, що там є знахідки, приходять і з мотокосою (і навіть трактор наймають). Але це рідко. Зазвичай ці ділянки так і залишаються неперевірені. Можливо ви на цьому п’ятачку перший.

На останньому фото одна з тих точок копа, де грунт не копається Фискарсом. Сподіваюся що копательская кірка-мотига мені тут допоможе.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина