блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Шукаю напарника на коп. Сумна історія 2

Стояти на Шляху Копальника, і не мати камрадів, це звичайно неправильно. Одна справа брести поодинці по лісі, і жахаться кожного шереху. І зовсім інше, спокійно копати в парі. А якщо на полі зібралася компанія людина в 5, навіть наближення місцевого феодала, сприймається як розвага.

Читаємо сумну історію мого товариша, почалася з оголошення – Шукаю напарника на коп. Без втрат, але отриманий досвід буде корисний і іншим. Сіли 12 копачів в бус і поїхали…

ishhu-naparnika-na-kop-01

Товариша звуть Федір, копає з 2008 року. Починав з Аською, зараз Прошка, класика. Своєї машини немає, майже завжди падає комусь на хвіст. Відмінний хлопець, і на копі справжній камрад.

Зібрався Федір на вихідних покопати. Відкрив напередодні місцеву гілку копательского форуму, полазити на предмет компанії з машиною. Діамант! На найближчі вихідні кучкується збірна компашка на копо-шашлик. 11 осіб, є мікроавтобус, копаємо по старовині… І став Федір у цій компанії 12-им.

Прийшли вихідні, рано вранці сіли 12 копачів в бус і поїхали… По ходу з’ясувалося, що Федір серед всіх виявився досвідченим (Федя дійсно копає системно, і повчиться у нього є чому). Ось тут товариш і розцвів… За 2 години дороги, Федя вже стояв посеред буса, проголошуючи про зольниках з непропеченной глиною.

Коп заладився із самого початку. Федя кинувся по діагоналі одне поле, інше. Швиденько обчислив кераміку, і стягнув своїх нових камрадів на точку копа. Знахідки були у всіх. Причому, кожен з нових камрадів кликав Федю до ямці показати свою нову монету (і шмурдяк теж). Федя бігав. Він потім мені розповідав, відчував себе як тато з дітьми. Вчив, радив, показував на прикладах.

На обіді сіли жерти. Шашлычек-пивасик-все-справи… Розтягнувся обід на пару годин, хтось навіть встиг подрімати під дубком. Пішли копати далі. Як завжди, з повною топкою коп вже не той. А раз коп зупинився, значить пора назад.

І ще більше години збирали непотріб, допивали пивце, доїдали. Почали вантажитися в машину, і з’ясувався неприємний момент… Під час копа, Федя дав свій пинпоинтер новому камраду. Щоб той оцінив мега корисність цього аксесуара. Але камрад пін забув на полі! Невопрос… Федя закинув свій рюкзак в бус і метнувся швидким кабанчиків на полі, розшукувати свій пін.

Додам від себе… Забутий пін на полі, це ще та проблема! Спробуй його відшукати. Навіть такий як у Феді – він свій пін обмотав зеленою стрічкою. Не було тоді яскравих пінів, але Федько знав що пинпоинтер краще контрастний.

Феде пощастило. Не пройшло і 20 хвилин, навіть не сильно захекавшись бігаючи по полю, пинпоинтер знайшовся. Повернувся Федя до точки зборки… а буса немає, поїхали без нього, забули. І телефон залишився в рюкзаку.

Варто Федя на краю поля. У кишені декілька старих монет і пинпоинтер. Поруч купка шмурдяка і свіжі недоїдки. І що робити? Чекати що нерозлучні камради згадають про нього і повернутися? Або куди-то йти? Від міста їхали 2 години. Є недалеко село. Але що в цьому селі під вечір робити?

Федько пішов на трасу, голосувати на удачу. І вже на підході, бачить як 2 копальника (або мисливці, він цього ще не знав), вантажаться в машину… Федя вже до них на всіх чотирьох поспешал, на ходу приводячи себе в пристойний вигляд.

Копачі (а це були вони, чи то пак я з камрадом), ясен пень Федю забрали і відвезли в місто… Ось так я з Федьком познайомився, і дізнався про цю історію.

Рюкзак потім відшукався власник буса. Причому навіть в місті, коли він всіх розвіз і у нього в салоні залишився зайвий рюкзак, його це не збентежило. Як він потім сказав, компашка їхала весело, під газом, мало хто обламався забирати свій рюкзак. Подякував Федю за коп, і запропонував як-небудь ще разок спільно покопати.

Виклав з дозволу Федора. Форум просив не вказувати. Та й неважливо, який це був форум. Історія сталася в 2013 році.

Попередня сумна історія з напарниками з інтернету – читаємо тут. Варіант гірший, можна позбудеться свого дорогого металошукача. Я не лякаю, просто знайте про це.

Оновлена інформація. Додано

розводять копачів, хто шукає напарника на коп. Не попадіться на кидав.

razvod-kopatelej-sn2

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина