блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Скарб бронзового століття через гудзик. Фото

Є у мене 2 звички, які не раз додавали до знахідок. Перша, якщо знайшов щось цікаве, витрачу час на спіралі навколо цієї ями. Плюс запам’ятовую місце. Часто доводиться заново вибирати напрямок просування, для вихідної точки використовую яму з знахідкою. Друга звичка, до самої машини металошукач не вимикати. Дивимося фото знахідки – скарб бронзового століття. Як раз той випадок. На підході до машини вискочила ґудзик… Вона і вивела на скарб.

klad-bronzovogo-veka-01

Автор знахідки описыает свій копа так… Цей виїзд спочатку нічим не відрізнявся від решти. Хіба що, виїхав всього на пару кілометрів від дому – грубо кажучи-на інший кінець села. Ходив пару годинок, практично по нулях. Два ради, так вбита копійка Миколи 2-го. Бачачи таку справу, було прийнято рішення від’їхати подалі в поле. Вже йшов до машини, коли потрапила бронзова ґудзик.

klad-bronzovogo-veka-02

На мій недосвідчений погляд – ґудзик скіфська. Подивувавшись, що і у нас вони мешкали, йду далі. Через пару метрів ще одна ґудзик, така-ж. Це вже насторожило! Підходячи до краю поля, і провівши датчиком по обрізу зораної землі, чую великий кольоровий сигнал… Серце злякано здригається, і не дарма!

klad-bronzovogo-veka-03

klad-bronzovogo-veka-04

klad-bronzovogo-veka-05

klad-bronzovogo-veka-06

Скарб бронзового століття. Включає в себе практично всі знаряддя праці того часу. Не митий, злегка очищений від грунту м’якою щіткою. Все ціле, один серпів трохи зігнутий (мабуть вдарив лопатою, при виїмці).

klad-bronzovogo-veka-07

klad-bronzovogo-veka-08

klad-bronzovogo-veka-09

klad-bronzovogo-veka-10

klad-bronzovogo-veka-11

klad-bronzovogo-veka-12

klad-bronzovogo-veka-13

З історії скарбу. Копач спробував знахідку одразу ж продати. Виставив на аукціон, знайшовся покупець, який загальмував продаж бліц ціною – $1373. А далі почалися дивні розбирання, автору скарбу почали дзвонити… загалом, скарб не продався, копач в розборках.

Схожий скарб бронзової інструменту тут. Загальна тема скарбів тут. Завтра субота, всі нормальні люди збираються їхати копати. Всім вдалих знахідок! (і мені теж)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина