блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Скарб купця Плюшкіна (справжнього, того самого)

Кривава осінь 1917 року. У тебе на руках купи коштовностей. Та ще й прізвище Плюшкін. Що робитимеш? Природа скарбів має дві сторони – темна і світла. Один, в страху копає яму щоб заховати. Інший, копає яму щоб знайти, і ще при цьому радіє.

klad-kupca-plyushkina-1

Під час археологічних розкопок в Пскові був знайдений скарб. Більшу частину скарбу склали монети, що дозволяють простежити історію карбування від XV до початку ХХ століть. Розкопки проводили (офіційні археологи) в підвальному приміщенні зруйнованої будівлі за адресою Музейний пров. 3.

У шести жерстяних банках містилася велика нумізматична колекція. Російські та російські монети від XV і до початку ХХ століть. Від монет-лусочок Новгорода, Пскова, Твері, Москви, до монет Миколи II, і коронаційних монет. Серед цих монет є рідкісні. Наприклад, полу полтіна царя Олексія Михайловича, монети Бориса Годунова.

klad-kupca-plyushkina-2

Частина предметів, що входять до складу скарбу, відноситься до категорії державних нагород. Ордени та медалі XVIII—XIX століть, кубок, два келихи з вензелями Катерини II, нагородний ківш з імперським гербом і дарчим написом. Крім того, археологи виявили предмети дрібної культової пластики, що відносяться до XV — XIX століть. Це ікони-складні, образки, киотные хрести.

klad-kupca-plyushkina-3

Історична цінність знахідки значно перевищує її грошову вартість (за оцінкою археологів). На даний момент, намагаються прочитати написи на нагородному ковші. По газетам, в які були загорнуті знайдені предмети, вдалося встановити час поховання цінностей – осінь 1917 року.

klad-kupca-plyushkina-4

Вірогідним власником подібної колекції, може бути спадкоємець псковського купця Федора Плюшкіна (1837?1911 року), що жив у Пскові якраз в цей період. Купець Федір Плюшкін відомий як найбільший колекціонер Російської імперії. І саме він його батько став прототипом знаменитого персонажа з роману Гоголя Мертві душі.

Оновлена інформація. Додано

Нові фото скарбу Плюшкіна

klad-kupca-plyushkina-01

klad-kupca-plyushkina-02

klad-kupca-plyushkina-03

klad-kupca-plyushkina-04

klad-kupca-plyushkina-05

klad-kupca-plyushkina-06

klad-kupca-plyushkina-07

Все про скарби збирається тут. Не пропустіть епічне відео, як копати скарб (супер!). Загальний розділ по знахідках – заряджаємося силами, і котимо на свій радісний коп.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина