блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Скарб п’ятаков в Україні

На смітниках інтернету бродять фото свіжого скарбу п’ятаков, датовані березнем 2014 року. Першоджерела не знайшов (не вірю що знайшов скарб, буде постити свою історію і фото на сливах Яплакалъ, Фішках або ігрових форумах)… Вже знайшовся звідки скарб, плюс продовження на добивання.

За описом глибина знахідки 70-80 сантиметрів. Навіть такий глечик набитий мідними п’ятами, з пересічний котушкою металошукач навряд чи побачить. Дивимося фото і читаємо історію.

Частина 1

klad-pyatakov-01

klad-pyatakov-02

klad-pyatakov-03

Сама історія знахідки скарбу… Шкода що немає “технічних даних”, особисто мені було б цікаво дізнатися з яким металошукачем була виявлена знахідка, яка котушка. Сигнал слабкий, але з яким показником дискримінації. Цікаво, що видасть металошукач на таку купку мідяних млинців? Це збільшить VDI, або навпаки розрізнені оксиди будуть занижувати… загалом питання без відповідей?

klad-pyatakov

Якщо на фото майнув би хоч раз металошукач Minelab, знахідку сміливо можна було б приписати “творіння” Кавчика або Порываева)

Частина 2

Джерело звідки скарб, підказав в коментарях Andy (спасибі, вже другий раз підказує по темі!). Ніяка це не Рашка, а Україна. За профілем ТЗ з Чернігівської області. Ось джерело (реальний форум Виолити, ще раз в цьому переконався). Єдина не стиковка – у шапці теми зазначено “439 П’ятаков на хуторі Х”, а описі “339 коморах п’ятаков з рідної патиною”. Ну +\- 10 монет ролі не грає, Бо добивка місця дала ще два таких глечика… Той же хутір додав 440 монет

klad-pyatakov-04

klad-pyatakov-05

Ось продовження розповіді Скарб П’ятаков 2014 (безсумнівно залишиться рекордом року, і не тільки на форумі Виолити, в сумі майже 800 монет).

klad-pyatakov-06

Джерело опису другої частини скарбу на Виолити тут, там більше фото цього скарбу. Відмінна знахідка і відмінний мотиватор знову валити на коп ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина