блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Скарб золотих монет знайдений 2 січня. Подивіться фото!

Вечір 2 січня 2018 року, церква Святого Мартіна і Миколи міста Бидгощ (Польща). При ремонтних роботах, праворуч від вівтаря виявився величезний скарб 16-17 століття – 480 штук золотих монет, і плюс прикраси. Золота собака вже пішла по світу. Подивіться на ці фото скарбу!

Скарб золотих монет Церква Святого Мартіна і Миколая, місто Бидгощ, Польща. Виявлений при ремонтних роботах біля вівтаря. Про знахідку відразу заявили в поліцію і археологам. Вилучення скарбу проводилося до пізньої ночі, і під контролюючу запис.

Зі слів священика Станіслава Котовського, скарб включав в себе золоті монети кінця 16 і початку 17 століть. Переважно це були голландські монети, в дуже хорошому стані. Також в скарбі були присутні монети Яна Казимира і гданські дукати. Всього монет в скарбі 480 штук.

Частиною скарбу стали срібні прикраси, імовірно жіночі. Персні, брошки, шпильки, гудзики, ажурна накидка на голову, і інше.

Історія міста Бидгощ дуже цікава. Спочатку в 12 столітті тут з’явилися лицарі, через кілька років євреї. Пішла торгівля, і Бидгощ стає центром торгівлі зерна і сіллю. А ще через кілька років, Бидгощ цитадель для торгових маршрутів по Віслі. Лицарі в середні віки, це означає Добре? ДО РЕЧІ, населення міста в 17 столітті було всього лише 4900 чоловік. Сучасний Бидгощ це більше 356000 чоловік.

Рубрика знахідки 2018 стартувала одразу золотими артефактами. І це тільки початок, ми разом не пропустимо найкрутіші і цікаві знахідки. Нехай на деякі з них ви зможете сказати, це моя знахідка!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина