блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Смайл вікінгів в 1000 років. Дорога знахідка

Коп із знахідкою в одну монету, нормальний коп? Монети бувають різні, деякі можуть дати такий запас енергії, будеш копати в будь гряземес. На аукціоні копачів спустили цікаву знахідку – срібна монета 9-го століття, наслідування однієї монети, яка наслідує іншу (як і все в цьому світі). Монета кумедна, я в ній бачу смайл :( Перебиває фокус тільки ціна знахідки, і слово Борсук. Копательская гра ‘Махнув лопатою, вже багатий’ продовжується!

Монета вікінгів 9 століття – $2724

smajl-na-monete-v-1000-let-dorogaya-naxodka-01

Копанная срібна монета. Імовірно, ця монета епохи вікінгів, і наслідує іншу монету – англійський срібний скеат (який в свою чергу, вважається наслідуванням римських денаріїв).

smajl-na-monete-v-1000-let-dorogaya-naxodka-02

На англосаксонському скеат – це щит. Невеликі монети, трохи більше сантиметра в діаметрі. Зазвичай скеаты мали неправильну форму, і несли на собі гранично стилізовані зображення – латинськими літерами або рунічними письменами, імена правителів.

smajl-na-monete-v-1000-let-dorogaya-naxodka-03

І подробиць знахідки… Монета піднята у Львівській області. Сопутка знахідки – одинока фібула. Детектор Tesoro Tejon. 120 ставок, і в нагороду копателю $2724.

Металошукач Tesoro Tejon серед копачів називають Борсук. Своєрідний детектор на любителя. Результати він приносить (для прикладу, ця знахідка), але як сказав мій товариш… Борсука не можна продати, його можна тільки купити.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина