блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Сокира $2539. Дорогі кам’яні знахідки без МД

Якщо в шурфі знахідки менше ніж на $ 2000, ви даремно годували рабів. Хочете дізнатися, хто так говорить? Дивимося фото, дорога знахідка кам’яна сокира. Таку металошукачем не побачиш. Зате ніхто не скаже, що раби даремно сьорбали юшку чечевиці.

topor-2539-dorogie-kamennye-naxodki-bez-md-01

Знахідка кам’яна сокира з орнаментом. Сказати, що орнамент додає вартість – безпосередньо не можна. Все залежить від епохи, сохрану, призначення сокири (бойової або побутової), і просто рідкості. Наприклад, кам’яна сокира продана за $ 3026 , і ніяких орнаментів немає.

З точки зору колекціонерів – дійсно унікальний артефакт. Знайдений в Миколаївській області (Україна). Верхня частина сокири збереглася в ідеальному стані. Рукоятка відсутня (з природних причин, знахідку тисячі років, рукоять була дерев’яна). Сокира виконана з каменю і важить 596 грам. Довжина 13,5 см, ширина 6,5 см, діаметр отвору дорівнює 18 мм на 22 мм.

Незважаючи на той факт, що знайдений сокиру був виготовлений приблизно в 2700-2200 рр. до н. е., техніка його виконання справді досконала. Холодна зброя прикрашена тонким орнаментом у вигляді тіснених ліній. Вони мають плавний перехід і заокруглення, ніяких грубих і різких насічок. Така робота вимагає найвищої майстерності, адже для її виконання необхідно витратити близько року. Праця важка, філігранна і не дозволяє допущення жодної помилки. Тонкість і відповідальність роботи говорить про те, що знайдений артефакт належав знатному і шанованій людині. Найімовірніше, це був вождь племені.

273 ставки і знахідка продана за $2539. Хто говорив про шурф з знахідками від $ 2000? Білий археолог. Сюрприз? І щодо сочевичної юшки, це не жарт. Я сам їй обідав біля шурфа. Вистачило одного разу (одного шурфа). Всім вдалого копа і дорогих знахідок!

Оновлена інформація. Додано

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина