блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Солід Флавій Магненцій $ 5865. Секрети точки копа

На аукціоні Віоліті спустили черговий копацький джекпот, монету за $ 5865. Цікавий історичний артефакт, хороша нагорода за ті пару ям, що Копач напружився та відрив. Але ось що цікаво, автор знахідки каже – коштовна знахідка виявлена не на поселухе а поруч.

Солід Флавій Магн Магненций $5865. Секрети копа

Артефакт Солід Флавій Магн Магненций (350-353 рр.). Монета римського імператора, хто один з не багатьох помер не від рук вбивць, а покінчив життя самогубством після поразки в битві. Причому в бою розгромив брат попереднього імператора, якого Флавій Магненцій убив щоб самому стати імператором. Закріпив Флавій свій меч, і з розбігу кинувся на клинок. Своїми руками або чужими, все одно життя імператора закінчувалася на мечі або кинджалі.

Солід Флавій Магн Магненций $5865. Секрети копа

За словами автора знахідки, Солід був піднятий на на самому поселенні, де з рік в рік копачі методично перебили кожен квадратний метр. Тим більше поселуха прямо на полі, і копати там сам бог велів. Золота знахідка лежала навпроти поселення, в місці де трактор не орав і копати було дуже важко. Глибина залягання становила 15-20 см. варто додати, ця глибина ні про що не говорить. Була б глибина 30 см, металошукач знахідку пропустив, і ніхто про глибину не впізнав би. Відзначився металошукач XP Deus (хто б сумнівався, це вам не старої аською металом збирати).

Солід Флавій Магн Магненций $5865. Секрети копа

Артефакт солить Флавій Магненцій. Матеріал золото. Збережено в ідеалі, як ніби вчора зроблено. Продан 11.03.2018 на аукціоні Виолити за $5865. У торгах брали участь 229 ставок. І ось ще, хто читає блог МД-Арена в новому сезоні підніме таку ж (або крутіше) знахідку. Це точно!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина