блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Список країн де дозволений і заборонений пошук з МД (оновлено)

Що ти знаєш про італійську копацьку мафію? Може розкажеш нам про мексиканську копацьку мафію? А в Південній Ісландії реклама металошукача прирівняна до реклами стриптизу. Нормально? Список країн, де дозволений або заборонений пошук з металошукачем.

Австралія. Будь коп дозволений. Великою популярністю користується пошук самородного золота, пляжний пошук. Історичних знахідок в Австралії небагато, значно менше ніж в Європі і США.

Австрія. Для пошуку з металошукачем історичних знахідок потрібен дозвіл Міністерства охорони пам’яток.

Білорусь. До 2013 року Пошук з металошукачем був заборонений тільки в історичних місцях охоронюваних державою, на місцях ВВВ, і частій території (без дозволу власника). З 2013 року в Білорусії введені кілька законом і норм, що обмежують пошук історичних знахідок. По суті, можна вважати коп в Білорусії забороненим.

Бельгия. Пошук історичних знахідок приватним особам заборонений. Пляжний пошук дозволений.

Болгарія. Власник металошукача повинен зареєструвати свій прилад в Міністерстві культури (покарання штраф, і навіть тюремний термін). Пошук історичних знахідок тільки з дозволу. При цьому, в Болгарії копачі нелегали є. Наприклад, Чагарників ))

Примітка: коментар копача чагарників з Болгарії. Насправді ситуація у нас інша-металошукачі легально продаються, але реєстрація потрібна тільки якщо апарат куплений археологічним музеєм, тобто буде використаний в законних археологічно розкопках. Пошук історичних знахідок у нас дозволений тільки місцевим історико-археологічним музеям. Звичайним людям суворо заборонено копати на археологічних об’єктах, притому не тільки на вже відомих науці, але і на все ще невідомих. Проблем у тому, що невідомих об’єктів у нас неміряно,а закон не згадує де конкретно можна копати, тобто немає такого списку місцевостей, де дозволено вільно копати. Таким чином, якщо ти купив металошукач, можеш з ним тільки вдома повітряні тести робити і все.

Британія (Англія). Для пошуку історичних знахідок потрібен дозвіл (отримати легко). У зв’язку з тим, що в своїй більшості угіддя приватні, потрібен додатковий дозвіл від власника землі. Коли буде виявлена цінна знахідка-власник землі в долі. Пріоритетне право на викуп знахідок у музеїв. Приховування знахідки загрожує покаранням. В Англії досить цікава система визначення цінності знахідки. Наприклад, свинцева римська пластина не потрапляє під цінну знахідку, і при цьому її ціна $363625.

Також в Англії дозволений пляжний пошук. Але не скрізь без дозволу і грошей. Наприклад, для пошуку з металошукачем муніципальному пляжі потрібно запитати дозвіл у місцевої адміністрації. Для пошуку на берегах Темзи в межах Лондона, треба сплатити збір в кілька десятків фунтів.

За фактом, в Європі копательська Англія займає перше місце. На другому Польща, на третьому Франція.

Угорщина. Для пошуку з металошукачем потрібен спеціальний дозвіл.

В’єтнам. Коп з металошукачем дозволений. Туристи віддають перевагу пляжний пошук. Будь з детектором-відмінне видовище для місцевих, збирається натовп діточок і ходить за тобою. Місцеві з металошукачами (небагато) копають війну.

Гана. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень для місцевих. Туристам – потрібен дозвіл (ліцензія?).

Германия. Пошук з металошукачем дозволений, але вимагає ліцензію.

Греція. Потрібна ліцензія на володіння металошукачем (Міністерства Культури). Для пляжного пошуку потрібен дозвіл мерії, якій належить пляж. Пошук археологічних цінностей заборонений, тюремний термін від 10 до 20 років.

Дания. Пошук з металошукачем дозволений. При особливо великих і цінних знахідках, здавати державі.

Домініканська республіка. Пошук з металошукачем дозволений, і вітається без ніяких обмежень.

Єгипет. Дозволений пляжний пошук. Деякі готелі, до яких належать пляжі – потрібен дозвіл. Коментатор maxipim розповідав, можливі проблеми з провезенням металошукача. Він робив так, окремо прилад (сказав що це милиця), окремо котушку.

Ізраїль. Пошук історичних знахідок заборонений. Чорних копачів карають реальними тюремними термінами. Але вони все одно там є – земля Ізраїлю просто набита знахідками. Будь-яке будівництво, злива, великий шторм, приносять знахідки (без копачів). Пляжний пошук з металошукачем в Ізраїлі дозволений. Agent Mulder піднімає своє пляжне золото регулярно.

Індія. Пошук з металошукачем дозволений. Але будь-який іноземний копач викликає великий інтерес місцевого населення. За сприятливих обставин (для місцевих) – детектор можуть відібрати або викликати поліцію.

Індонезія. Пошук з металошукачем дозволений.

Йорданія. Приватний пошук з металошукачем заборонений. Зверніть увагу, ввозити металошукач в країну теж заборонено.

Ірландія. Історичний пошук тільки дозволу і узгодження з власниками землі. Дозволений пляжний пошук (ну і які в Ірландії пляжі?).

Ісландія (південна). Тотальна заборона на металошукачі та їх застосування. Для прикладу, в Ісландії реклама металошукачів прирівняна до реклами стриптизу. Дуже схоже. Як для країни з населенням в 320 тисяч людей, навіть нормально ))

Іспанія. Пошук з металошукачем історичних знахідок-тільки з дозволом. При цьому, в Іспанії вистачає копачів нелегалів. Один час (для прикладу, 3-4 роки тому) навіть існували приватні туристичні копи для іноземців.

Італія. Все що лежить в італійській землі – належить державі. Частий коп дозволений в деяких областях. За цінні знахідки Копачеві покладається премія. Є області, в яких пошук з металошукачем переслідується. Наприклад, Валь — Д’аоста, Калабрія, Лаціо, Тоскана, Сицилія.

І ще… За розповідями місцевих копачів, пляжний пошук в Італії контролює мафія і поліція. Є поділ на зони, в яких заправляють різні клани. Мафія Копачів ))

Примітка: коментар копача sergio з Італії. пляжний коп дозволений на громадських пляжах.Але копати там нічого можна сказати.На приватних є сторожа,з деякими можна домовитися а деякі будуть проти і з ними краще не сперечатися.Поліція,карабінери і мафія все це казки.Конкуренція серед копарів висока…в заборонених регіонах теж можна копати але не біля пам’яток архітектури, а на приватній території і в горах.але в горах ловити теж нефіг оскільки все всіяно дробом і гільзачами від г….х мисливців.

Камбоджа. Пошук з металошукачем дозволений тільки на пляжах.

Канада. З одного боку, країна з дуже бідною історією-знайти знахідку з віком 200-300 років, нереально. З іншого, в Канаді історичний коп формально заборонений. Все зводиться до того, що на пошук з металошукачем дає дозвіл власник землі. Або це пошук в парках (там теж є золото), або рядовий пляжний пошук.

Канарські острови (Тенеріфе). Пошук з металошукачем дозволений без обмежень.

Карибські острови. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень.

Кенія. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень.

Кіпр. Будь-який Пошук з металошукачем заборонений. Включаючи Пляжний. При спробі провезення/вивезення металошукача – прилад конфіскується на кордоні.

Китай. Будь-який Пошук з металошукачем заборонений.

Коморські острови. Будь-який Пошук з металошукачем заборонений.

Куба. Будь-який Пошук з металошукачем заборонений. Саме по собі володінням металошукача на Кубі, прирівняне до володіння зброєю.

Латвія. Пошук з металошукачем дозволений на пляжах і приватних володіннях (з дозволу власника). В інших випадках, пошук заборонений. Особлива увага приділяється копачам війни. Кажуть, латвійські поліцейські ведуть неофіційний облік таких копачів. Ви в це вірите? ))

Лівія. Будь-який Пошук з металошукачем заборонений.

Литва. З 2010 року в Литві відбулися зміни – додані обмеження на копачів. Історичні знахідки можна копати з дозволу міністерства (Охорона пам’яток архітектури та Культурної спадщини). Пляжний пошук дозволений.

Мальдіви. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень.

Мальта. Будь-який приватний пошук з металошукачем заборонений. При цьому, існують варіанти, коли місцева адміністрація за прийнятну хабар дає дозвіл.

Марокко (Агадір). Формально, пошук з металошукачем заборонений. Але копачів в Марокко вистачає.

Мексика. Пошук з металошукачем дозволений. Але (дуже велике АЛЕ), пошук з металошукачем в Мексиці-доля мафії. Крім історичних знахідок, руки копательской мафії лежать і на пляжному пошуку.

Молдова . З 2011 року Пошук з металошукачем в Молдові заборонений. Володіти металошукачем теж заборонено.

Монголія. Тотальна заборона на металошукач.

Намібія. Заборонено пошук історичних знахідок. Пляжний пошук дозволений.

Норвегія. Пошук з металошукачем тільки з дозволу.

ОАЕ. У деяких місцях дозволений Пляжний пошук (досить обмежений).

Португалія. Формально, пошук з металошукачем заборонений. Але районах Лагоа і Портімау існують копательские клуби, які отримують дозвіл на коп. Плюс, з особливого дозволу адміністрації рідко допускається пляжний пошук (тільки для місцевих).

Росія. Історичний пошук майже заборонений. Пляжний пошук дозволений.

Румунія. Пошук з металошукачем по вирішенню. При МВС Румунії є підрозділ — Politia de Patrimoniu (Поліція культурної спадщини).

Саудівська Аравія. Все що лежить в землі – належить Еміру. Хто не згоден-страта. Тотальна заборона на металошукач.

Північна Ірландія. Пошук з металошукачем дозволений на приватних володіннях (з дозволу власника). Цікаво, а як йдуть справи з Північної Ірландії з пляжним копом? ))

Словаччина. Для пошуку з металошукачем потрібен дозвіл.

США. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень. Для пошуку на приватних територіях потрібен дозвіл власника.

Таїланд. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень.

Туніс. Пошук з металошукачем заборонений. При цьому, на деяких пляжах копачі є.

Турция. Пошук тільки з дозволу, включаючи Пляжний. Причому не варто покладатися на усний дозвіл адміністрації готелю – приїде поліція, металошукач відберуть (ще й у в’язницю можуть посадити).

Уганда. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень. Ваша країна мрії? ))

Україна. Заборонено пошук на Офіційних історичних пам’ятках. Інші місця – копай де і з ким хочеш )) Ну це ‘поки’. Напевно в майбутньому введуть обмеження.

Філіппіни. Пошук історичних знахідок заборонений. Пляжний коп дозволений.

Франция. Пошук історичних знахідок-з дозволу. Пляжний пошук дозволений.

Хорватія. Пошук з металошукачем заборонений.

Чехия. Пошук історичних знахідок-з дозволу. Пляжний пошук дозволений.

Швейцарія. Формально, пошук з металошукачем в Швейцарії не заборонений. Але в кожному кантоні, напівкантоні, і навіть округах – свої правила. Десь заборонено копати тільки історичних пам’ятках. А є приклади, де на історичних пам’ятках дозволено. В деяких місцях, навіть для збору металобрухту потрібен дозвіл округу. Причому дозвіл подвійне, ліцензія на пошук з металошукачем, плюс дозвіл власника землі.

Швеція. Дозволений пошук з металошукачем на приватній землі. Дозволений пляжний пошук.

Шрі-ланка. Пошук з металошукачем заборонений. Поліція швидко реагує на будь-які повідомлення про копача.

Ефіопія. Тотальна заборона на металошукач.

ПАР. Дозволений тільки пляжний пошук.

Список країн оновлюється. Є що додати? Копачі будуть вам вдячні.

Оновлена інформація. Додано

Коп в Австралії (золото)

Коп у В’єтнамі

Коп в Англії

Коп в Канаді

Коп в Ізраїлі

Коп в Іспанії

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина