блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закиньки

Одного разу, а саме влітку минулого року, в одному місті вирішили завалити будинок часів Катерини II (ну той, який такий гарний, з ліпниною, з височенними стелями, товстенними стінами і з красивого клейменої червоного цегли). Коли будинок вже наполовину розібрали на догоду нової сучасної багатоповерхівки, то цей будинок таки дав здачі… В один прекрасний день до будинку під’їхала «буханець» газової служби для всяких там експертиз – і на цю машину чомусь впала одна зі стін цього будинку! Ні з того ні з сього, стояла собі тиждень, а потім просто хрясь – і впала, серед тихого ясного дня впала.

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

Це я до слова про пошук в заброшенках. Ось де справжній екстрим! Ось де реальна гра в «Рулетку» з життям! Ось де варіантів попсувати здоров’я перевалює за всі рамки! Можна тільки зайти на будь-який сайт дігерів і подивитися на теми з нещасними випадками.

Однак в таких занедбанках можна отримати якийсь бонус. Такий, наприклад, як ця іграшка часів СРСР – модель вантажівки-молоковоза «Запорожець».

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

Пішла ця моделька з аукціону за $1200! Зашквар! Втомлена моделька автомобіля 50-х років за ціною вбитого, але цього автомобіля 80-х років (один мій знайомий продав свою «Ниву» за таку ціну!

Де професійні промислові шпигуни з Піднебесної? Навіщо потіти, копіювати, наприклад, складні металодетектори? Бери і копіюй такі машинки, і продавай їх за ціною добротного МД!

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

Але ми-то розуміємо, в чому прикол! А раптом це останній екземпляр у світі? Ну тоді $1200 – це дуже мало, як для раритету!

Цікаво, що в СРСР робили такі машинки на багатьох великих промислових підприємствах (заводах). Так звані цехи супутніх товарів були і на Запорізькому автомобілебудівному заводі «Комунар» (ЗАЗ), і на Автозаводі ім. Ленінського комсомолу (АЗЛК) в Москві, і на Тульському патронному заводі (ТПЗ), і на запорізькому титано-магнієвому комбінаті (ЗТМК) і навіть на Запоріжсталі (ЗС)!

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

І, що зовсім кумедно, для виготовлення таких моделей автомобілів створювалися і працювали цілі виробничі лінії типу таких, які виробляють справжні автомобілі! Такі собі модельки автозаводів виготовляли модельки автомобілів! Во як!

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

Чи варто вкладатися в такі предмети? Одна людина в 2014 році проїжджаючи одним циганським селом побачив мальця, що їде на педальній машинці з СРСР – на “Москвичі”, на колись дитячій мрії цієї людини. І вирішив він купити за всяку ціну цей педальний “Москвич”, раз в дитинстві не зрослося. Але Малець був не промах і довелося викласти мальцю за вбиту іграшку $ 50. Потім були вкладення $ 100 в ремонт на СТО (рихтування, шпаклівка, фарбування, Тюнінг – все по-дорослому,так, так-так-так). Тільки що не хромував деталі, бо дорого виходило. І вийшла ляля, і віддав він таку лялю своїм дітям на розтерзання. І тут же знайшовся ще один дядько з нескладною дитячою мрією, який запропонував за цю лялю вже 1000 євро. Якось так от.

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

Ну а мораль-то в чому? Не все то не золото, що іржаве! Там де смачно – там може бути небезпечно (і навпаки)! Якщо ти витрачаєш гроші на непотрібне, то потім може не вистачити грошей на потрібну. Купив живу ялинку на Новий Рік на останні гроші, заплатив браконьєрам, що вбиває природу, за їх роботу. Йдеш такий гордий додому, тягнеш здобич. А тут Малець на убитій педальній машинці часів СРСР проїхав повз і відвіз 1000 євро іншому, хто ялинок не купує.

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

Артефакт Запорожець машина молоковоз іграшка срср, був проданий 16.12.2017 на аукціоні Виолити. 35 ставок і остаточна ціна $1200.

Стара іграшка (хлам) за $1200. Дорогі знахідки закинутки

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина