блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Старі карти в телефон, планшет, смартфон. Секрети копа

Спочатку ти хочеш старі карти, їздиш по них, виглядаєш нові точки копа. А потім раптом настає прозріння… Карт середньовіччя немає. Не кажучи вже про римський період. За триверстівкам і ПМГ, динарії і ауреуси не накопаєш. По них так і будете носити в кишенях бідну хутірщину.

Мої правила копа, пов’язані з картами

1. Можна качати і встановлювати десятки старовинних карт, планів, і іншого. Але в телефоні (планшеті, смартфоні, навігаторі) завжди повинна бути військова карта Генштабу, 1: 100000 або 1: 50000. Цінність цієї карти вище всіх інших, разом узятих. Точно вийти, орієнтуючись по ландшафту. Зв’язати розрізнені картографічні дані. Оцінити складність або перспективи руху, по заданому напрямку. І просто вибратися на тверду дорогу.

2. Куди приїдеш, то і накопичуєш. Якщо їздити на коп по трехверстовке, то і знахідки будуть відповідні – царі (а не князі).

3. Карт середньовіччя немає. Про більш старі карти, мови немає зовсім. Це і погано, і добре. Копати реально старі знахідки – не всякий зможе. Поріг водіння в середньовіччі і Рим, дійсно високий.

Оновлена інформація. Додано

В блозі МД-Арена є окрема гілка – карти для копа. Збирається різна корисна інформація. Як накласти стару карту на сучасну, де взяти старі карти для копа, які карти існують і що на них можна побачити, як працювати зі старою картою, які точки копа треба копати, а які не варто.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина