блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Стулка енколпіона- $ 7484. Коли гроші палять стегна

$7484 за половинку знахідки, багато чи мало? Подивіться на фото знахідки, подивіться і подумайте – продавали б ви таке відразу? Є приклади, коли заради цілого артефакту лопатились реальні тонни грунту. Іноді знаходили, а бувало і втрачали вже знайдене. Дорога знахідка з байкою.

Копательська байка, де знайшли складень по частинах в різних селах, швидше за все вигадка. В теорії можливо, але відкопати через століття – не вірю. Як би вони змогли з’єднається через жадібність?

Для копа жадібність хороший мотиватор. Був випадок, коли автор крутої знахідки на наступні вихідні приїхав докопати крапку, а там вже б’ються інші копачі. Причому одна сторона приїхала навіть з трактором… А не треба було хвалитися коморами артефактами, не докопав точку.

Республіка Білорусь, часи Брежнєва. Копали три чорних копача поховання. Двоє з досвідом, третій зовсім молодий і весь час прагнув. Копошаться в ямі, досвідченим нудно стало, вирішили повеселитися…

Один напружився, махнув лопатою, хекнув і завмер… Каже, чуєте тухлятиною понесло? Це вона, могила! Інший досвідчений (відвертаючи ніс) дає прогноз-мінімум 12 століття, а то і 10-ий. Молодого від запаху затрясло, весь потім покрився. І тут хлоп його по плечу, та бійся, це Іванич тещиних пиріжків об’ївся. І ну сміятися, поки одного досвідченого не вистачив Кондратій…

І другий за серце взявся, задихав голосно-голосно, захрипів. Через 15 хвилин залишився молодий один в ямі, а на руках два трупи. Дещо як вибрався наверх, намагається заспокоїться і раптом з усіх боків кущі затряслися затріщали, і громовий голос закричав – стій, сука, тобі кранти. Молодий від такої низки подій, в тугіше секунду позбувся свідомості і звалився назад в яму.

Могила та виявилася зовсім не могилою, просто пагорб природний. Справжні кургани стояли поруч, і розграбовані вони були ще в 19 столітті. Втім це не врятувало молодого, ще по дорозі в місто його нарекли гробокопателем. Місцевий бібліотекар-грибник, голова колгоспу, та бригада комбайнерів – отримали подяку від краєзнавчого музею.

Знахідка стулка енколпіона, орнамент перегородчаста емаль. Імовірно 12 століття, і виконаний місцевими майстрами (не грецькими). Матеріал знахідки бронза, позолота, кольорові емалі. Стулка енколпіона продана на аукціоні 24.07.2017, 373 ставки, остаточна ціна $ 7484. Амінь…

Знаєте, що таке енколпіон? Знахідка хороша, місцями дорога. Є приклади, коли навіть уламок енколпіона купували за тисячі доларів (Золотий). Все по темі хреста энколпиона зібрано тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина