блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Свята штанга XP Deus приносить удачу і знахідки!

Бінго! Давайте дивитися правда в очі. У далекому 2009 році виробник XP створив справжнє диво – створив детектор XP Deus. Навіть сьогодні ще не знайшлося того детектора, хто б зміг посунути беззмінного лідера. Багато разів я спізнювався на полі, заїжджаючи на точку не просто останнім, буквально на витоптане плато. І пара XP Deus як два вірних коня рятували мою честь фартового копаря. А знаєте чому? Все просто. У цьому металошукачі все фартове, навіть штанга сама по собі! Не вірите? Так подивіться… Тільки не подумайте, що я вам зараз покажу як голою штангою XP Deus збирають знахідки. Ну майже.

Для довідки. На фото металошукач Minelab GPX 5000 на штанзі XP Deus. Що перший, що другий, детектори дорогі. Епічність представленого колажу в тому, що в даний момент виробник Minelab переслідує виробника XP судом. Обидва бренди по справжньому ворогують між собою, і ненавидять. А ось копачам глибоко пофіг на їхні справи. ДО РЕЧІ, бійка йде якраз за ваші гроші.

і раз ми заговорили про ваші гроші… Знаю, знаю, в світі повно бідних, хто ходить з давно поламаним Garrett ACE. І їм боляче дивитися, як багаті і успішні копачі грають дорогими металошукачами в гольф. Але хто ж вас змушує ходити з Аською? Може саме через неї ви досі не в елітному клубі Золотокопателей? Адже Там з аською навіть на поріг не пустять.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина