блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Талер 1644 року — $15136. Секрет як рити дорогі знахідки

Лев стрьомний, дуже волосатий, та й хвіст дивний. Але за загальними відчуттями я більше схиляюся до того, що монета все ж справжня. Але від покупки я б утримався. (c) Експерт… Знахідка з землі! На аукціоні Віоліті продалася монета талер 1644 року, або як її ще називають-норвезький талер. Ціна $15136. Ось вам одна копацька порада. Як треба рити дорогі знахідки. Допоможе зберегти ваші гроші, нерви, і ще раз гроші. Коли у вас вискочить з ями дорога знахідка, а це обов’язково трапиться, треба на коп тільки з’їздити…

Талер 1644 року $15136. Секрет як рити дорогі знахідки

Старі копачі знають, фотографувати знахідку треба починати ще в ямі. І вже точно до чистки та реставрації. Чим більше у вас буде фото, що підтверджують її походження, тим легше знахідка пройде експертизу на справжність.

Талер 1644 року $15136. Секрет як рити дорогі знахідки

Повірте, є приклади коли дорогу знахідку відмовлялися купувати тільки тому, що не було відомо місце підйому. Здавалося б, ну навіщо баригам місце копа або напарники автора знахідки? Просто це частина перевірки. І цього буде сильно (дуже сильно) залежати вартість Вашого продажу.

Так сталося і з цією монетою. До речі, не з одного. Продавець виставив (виставляв) на продаж та інші талери, клятвою що знахідки із землі. Але фото на ямі і до чищення, не було. І отримав законні сумніви в автентичності артефактів.

Талер 1644 року $15136. Секрет як рити дорогі знахідки

Погодьтеся, коли мова йде про ціні в десятки тисяч доларів, будь-які сумніви можуть відбитися на ціні цілком конкретними цифрами. І хто знає, може бути якщо до цієї монеті додавалися пар фото на ямі, вартість могла бути на 3-5 тисяч доларів більше. Ось така буває ціна фото знахідки на ямі.

Талер 1644 року $15136. Секрет як рити дорогі знахідки

Знахідка Талер 1644 (норвезький талер). Матеріал срібло. Монету вперше засвітили на копательских форумах в 2016 році. Без продажу, тільки обговорення знахідки. Через 2 роки (25.02.2018), цей норвезьки талер 1644 року був проданий на аукціоні Віоліті. У торгах брали участь 171 ставка. Остаточна ціна $15136.

і дай бог в сезоні 2018 кожному копача закричати від радості дорогої знахідки. Якщо хочеш таку знахідку підняти з ями, поділися цим постом в соцмережах. А коли бажаєш рити тільки шмурдяк і наркоманські голки, не поділися. Ви що вибираєте?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина