блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Teknetics Eurotek PRO 11 що в коробці

Дорогі знахідки приносять не тільки радість пошуковику, але продавцям металошукачів. І Дима1989 (знахідка монета за 25000$ в Україні) каже, що 5 його знайомих після цього купили металошукачі. І я можу підтвердити що є Новачки, у кого поштовхом до купівлі детектора послужила ця вереснева монета.

Приклад, син мого товариша купив металошукач Teknetics Eurotek PRO 11 DD. Чому він вибрав саме цей прилад (а не той же Garrett ACE, з яким була знайдена монета) і що в коробці з металошукачем.

Логіка вибору

Залишу за екраном всі свої саркастичні коментарі з приводу молоді та їх логіки вибору (а я б дійсно переконував би купувати Garrett ACE 250), розповідаю як є.

Студент, 22 роки, навесні побував кілька разів на спільних виїздах. Шукав з моїм другим металошукачем АСЕ 250. Із знахідок знайшов кілька німецьких і російських гудзиків ВВВ, з десяток монет ранніх рад і купку конини. Як для Новачка і перших виїздів, навіть нормально. Але це його не вразило.

novichek-v-poiske

Цієї осені дізнавшись про знахідку монеті за 25000$ в Україні, загорівся і вирішив серйозно набити кишені такими монетами зайнятися пошуком.

Ок, треба купити прилад. Він вже прочитав весь інтернет і окреслив коло потрібного детектора. Це повинен бути не Garrett і не Minelab, початкового рівня щоб не сильно розбиратися з настройками (молодь, мля), з великою котушкою (або як він сам сказав – найглибшій) і бажано щоб модель була сучасна.

На Garrett ACE 250 він сказав що це стародавній детектор, з відсталою технологією. І EuroACE йому не підходить, бо він взагалі не хоче Garrett. Ось така логіка починаючих молодих пошукачів.

Варіант залишився лише один. Металошукач Teknetics Eurotek PRO (модель 2013 року) і з котушкою 11 DD. Сказав, купив. А я не забув залізти з фотоапаратом в його коробку, мені все цікаво що пов’язано з детекторами та пошуком.

Teknetics Eurotek PRO 11

new box

Перше що мені впало в очі – коробка детектора дуже маленька. Маленька настільки, що я засумнівався… а точно комплектація з 11-ти дюймової котушкою до нас приїхала (замовляли в інтернет магазині). Ось для порівняння коробка мого Garrett AT PRO, різниця велика і розумні сумніви.

eurotek-pro-at-pro

Всередині все компактно і відмінно закріплено. Тут згадалося як я ніс коробку з Minelab Explorer SE PRO, і в ній щось постійно стукало. А різниця в ціні металошукачів в рази.

in-box

Всередині коробки з новим Teknetics Eurotek PRO 11 тільки сам металошукач. Зимових булочок, за прикладом Minelab немає і в помині.

new-eurotek-pro

Три складових штанги (з цанговими затискачами, і крутяться вони з обмежувачами, не в приклад мою AT PRO), котушка з накрученим болтом кріплення, підлокітник (на вигляд дуже добротний і надійний), пара інструкцій (російською та англійською) і сам блок детектора.

block

У блоці відразу кинулося в очі відсутність звичайної захисної плівки на екрані (заощадили?). Екран досить м’який, хоча для виробника головне довести в цілості, далі нехай піклується покупець.

Друге на що звернув увагу, заглушка на гніздо навушників. Дрібниця, але така турбота не властива виробнику для недорогих металошукачів (як мені здається).

saver-phone-connector

saver-phone-connector2

Гм… Живлення в комплекті немає. А я думав раз Teknetics в одній компанії з Fisher (який комплектує свої детектори харчуванням з заводу), то і тут повинні бути вставлені батарейки. Економлять… А якщо б я хотів відразу перевірити прилад в пункті доставки?

new-eurotek-pro-power

До речі, крім живлення в комплекті не виявив ще фіксуючого ременя на підлокітнику. Він не вказаний у складі комплектації, і не користуються ними в нашій компанії (при постійному відкладанні детектора в сторону, під час викопування знахідки, він тільки заважає). І все ж його в Eurotek PRO немає (по моєму і в Fisher F2 його теж немає, але в Garrett ACE 250 він є).

podlokotnik

Котушка… Як на мене, це найцікавіше в цьому металошукачі (не вірю я в нові технології недорогих металошукачів, напевно, все теж саме, тільки іншими словами). Еліпс 11 дюймів. Обов’язково перевірю її полі!

coil

Звертаю увагу на шов… З вигляду надійний, але досить грубий. Як сказав мій колега з Америки… А що ти хочеш? Текнитикс збирає свої металошукачі в самому депресивному районі, там кількість вбивств зашкалює. Так що це ще нормально. Може і нормально, знову ж Америка а не Китай. Подивимося надійність на практиці, в полі ))

coil-line

В комплекті захисту на котушку немає. Але сподобалася матова поверхня, враження що надійніше ніж в моєму Garrett ACE 250 (який поки вірно служить без захисту, хоча подряпана котушка аки дикими котанами).

coil2

Далі практичні випробування… Будемо в полі, обов’язково зроблю фото звіт порівняння зі своїми рідними детекторами Garrett AT PRO і ACE 250. А ще в нашій компанії любителів-копачів скоро з’явиться Minelab Safari, з ним мені буде ще цікавіше ;-)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина