блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Teknetics Eurotek PRO або Garrett AT PRO порівняння

Новинка Teknetiks 2013 року, задуманий як вбивця Асьок (невдалий). І вже пару років як не новинка, перший серійний металошукач-амфібія дядька Garrett. Спільного у цих металошукачів, велика 11 дюймова котушка, видача VDI, досить прості штанги, цангові фіксатори і те, що обидва американські. Схожі… Але ще не зустрічав людини, який вибирав між Eurotek PRO 11 DD і AT PRO.

Якщо б, перед мною стояв вибір, Teknetics Eurotek PRO 11 DD або Garrett AT PRO, на що я звернув увагу.

Виробник Текнетикс завжди був не самим масовим на наших полях, принаймні зустрічаю я ці металошукачі дуже рідко. До того ж проблема китайських підробок ще більше підкосило його репутацію. І на цьому тлі виходить новинки 2013, детектор Eurotek і Eurotek PRO (в чому їх різниця читаємо тут).

Як розповідав мій товариш, Текнетикс виробляє свої металошукачі в самому депресивному зоні США, де рівень вбивств зашкалює. І при цьому я бачу що виробникові вдалося зробити досить якісну модель (зовні не поступається Гарретт так точно).

teknetics-eurotek-pro-11-dd-vs-garrett-at-pro

В полі мій основний детектор Garrett AT PRO, і металошукач Teknetics Eurotek PRO 11 DD. Що в коробці нового металошукача Євротек комплектації 11 DD, дивимося тут.

Хто вважає що це порівняння некоректне по причині того, що Eurotek PRO дешман початкового рівня, а AT PRO впевнений підлозі професіонал (до того ж ще й металошукач-амфібія), читає більш логічне порівняння Garrett ACE 250 і Teknetiks Eurotek PRO.

Порівняння

eurotek-pro-vs-at-pro-s

Звичайна конструкція для грунтових металошукачів. Розбірна на 3 частини штанга, S-подібна ручка, підлокітник. В AT PRO підлокітник можна посувати на 2 кроки. У Eurotek на 3, і на моє око цей підлокітник якісніше і зручніше (наприклад, зараз восени, рука в куртці фіксувалася надійніше а в АТ ПРО тісний, як би “видавлювалася” назовні).

Цангові затиски в Eurotek теж краще. Штанги вставляються легко і хід у цанг має логічні відчуття – немає загрози перетяжкою їх хрустнуть. Чого не скажеш про AT PRO, не мають обмежень. Особливо зараз коли холодно, на AT PRO трохи перетиснув цанги і вони тріснули.

eurotek-pro-vs-at-pro-c

Найгіршими цангами, я вважаю свої, Гарет ПРО АТ. Погано збираються, легко зламати і легко втратити крутилки. На класичних штангах з проводом поверх, кращі цангами бачив в Minelab X-Terra 305-705. Eurotek десь посередині, прості і виконують своє призначення.

Блок управління

У Teknetics Eurotek PRO є все, щоб вбити “простоту” ACE 250 (куди він був і націлений). Великий екран (великий і дійсно якісний), просте управління. У порівнянні з Євротеком, АТ ПРО явно “перевантажений” на панелі. Але це мене ніяк не напружує, а навіть навпаки зручно, все на виду і в межах одного натискання кнопки.

eurotek-pro-vs-at-pro-block

Великий екран і великі значення! Але… В практиці з Eurotek PRO, особисто мені не вистачало графічної шкали, до якої звик. Візуального контролю за шкалою чутливості (постійно граю їй на Гарет, в межах пари кроків). На екрані Євротеку мій очей постійно блукав.

Управління однією рукою відмінний, великий палець дотягується до всіх кнопок. Але плівка, що покриває панель металошукача мені не сподобалася. Як ніби надрукована на простому принтері. Кнопки без чітких меж, як на дотик, так і візуально (трохи припали пилом і взагалі “ловиш” їх поглядом).

eurotek-pro11-poisk

А ось і перший серйозний недолік (правда за моєю версією, для Новачка це нічого не означає). Харчування Teknetics Eurotek PRO батарея Крона. Це практично.

eurotek-pro11-power

Не раз писав – знайти АА набагато легше, ніж будь-які інші батареї. З цим екземпляром був показовий приклад. Його молодий господар, по дорозі на цей коп захотів купити запасну батарейку для свого приладу… Ми заїхали в супермаркет і 3 заправки – Крон ніде не було! Так це ще в межах великого міста, де-небудь у селі буде ще гірше.

Можна постійно контролювати цей момент, але все одно настане день коли посередині копа ваш металошукач здується по харчуванню… І тут постає питання, наскільки універсально ваше енергоспоживання. Я наприклад завжди з собою вожу в машині 4-8 запасних батарей АА, і є в нашій компанії ще пару таких запасливих. Цей запас не раз виручав і нас, і навіть випадкових камрадів.

Котушка

Цей Євротек в комплектації 11 DD, з великою 11-ти дюймової котушкою. Стандартна комплектація Teknetics Eurotek, з пересічний круглої 8-ми дюймової котушкою (тоді б порівнювати з АТ ПРО взагалі не було б сенсу).

В полі обидві котушки практично однакові, включаю і реальну глибину в грунті. Інше питання, що мій Garrett AT PRO менше “скакав” на сумнівних сигналах і краще “ділив” поруч лежать цілі (Євротек просто брав сигнал більший, тим самим маскуючи знахідку меншого обсягу).

eurotek-pro-vs-at-pro-coil

Недоліки котушки (знову ж за моєю версією, для Новачка господаря це Євротеку вони нічого не значили). На котушці ні гумок вкладишів. Прокладки, які забезпечують достатню свободу вирівнювання котушки про грунт по горизонталі і при цьому не дають котушці бовтатися на штанзі. Я постійно рівняю котушку про грунт, і мені цей момент важливий.

eurotek-pro11-coil

Другий недолік, який можна перевірити тільки часом, але мені здається він проявиться впевнено – тонкий болт кріплення котушки. На практиці ламаються і більш товсті болти, набагато менше котушках… А тут котушка велика (і відповідно важче), болт тонше.

Якщо зламається болт в Гарет, всі знають що підійде будь унитазный (пластиковий болт кріплення кришки унітаза). А в Eurotek PRO 11 DD болт тоненький, унитазный не пролізе. І потрібен саме пластиковий (не впливає на котушку), і з достатнім запасом міцності – постійні і ритмічні помахи котушки, справа серйозна (а тут ще й ущільнюючий гумок немає… ээээх простота).

Що купив би?

eurotek-pro-vs-at-pro-buy

У мене відповідь був готовий і до появи в нашій компанії цього Teknetics Eurotek PRO і навіть 11 DD. Тепер він ще більше утвердився.

Якщо б у мене грошей було небагато – купив би Garrett ACE 250. Teknetics Eurotek PRO цікавий був би в разі, якби його ціна стояла набагато нижче АСЕ 250. Наприклад як Fisher F2, ціна 250$. Якщо грошей вистачало, купив би існуючий Garrett AT PRO (або трохи дорожче Minelab X-Terra 705).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина