блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Teknetics EuroTek та EuroTek PRO (новинка 2013)

Нові металошукачі Teknetics Eurotek та Eurotek PRO. Відомий, але не маючий достатньо однозначною репутації, американський виробник детекторів Текнетикс вирішив повоювати зі своїм земляком на полях України. Мова йде про недорогий сегмент Garrett ACE, в який входять металошукачі Garrett ACE 150, ACE 250 Euro ACE (він же Garrett ACE 350).

Можуть металошукачі Teknetics Eurotek і Teknetics Eurotek PRO відібрати хоча б частину ринку у знаменитих ACE 250 Euro ACE?

З одного боку металошукачі Garrett ACE неідеальні і їх класична простота здається вразливою. З іншого, з ними вже намагався воювати Fisher F2 знизивши свою ціну нижче Garrett ACE 250 на 20-25% і… І нічого зробити не зміг, зараз (в Україні) на 10 проданих ACE 250 припадає всього 1 металошукач Fisher F2. До речі, у виробника Fisher і Teknetics одна і та ж керуюча компанія і виробляються металошукачі разом. Докладно про Teknetics Eurotek і Teknetics Eurotek PRO.

Teknetics Eurotek та Teknetics Eurotek PRO

Металошукачі Teknetics Eurotek і Eurotek PRO в Україні повинні були з’явитися раніше, до початку сезону копа, але виробник або не зміг, або вважає по іншому. До речі, супер дорога новинка 2012 від Minelab, металошукач CTX 3030 з’явився в Україні теж тільки на початку літа. Моя особиста думка, це неправильно, хочеш вдало стартувати – роби це вчасно.

Металошукачі Teknetics Eurotek та Teknetics Eurotek PRO. Новинка 2013 года.

Зрозуміло, що весь цей город налаштований на цілі Garrett ACE 250 (протиставлений Teknetics Eurotek), Garrett ACE 250 (проти Teknetics Eurotek PRO) та Garrett Euro ACE (з ним буде воювати Teknetics Eurotek PRO з двома котушками, одна з яких 11 DD).

Відмінності Teknetics Eurotek та PRO

Три варіанти металошукача. Teknetics Eurotek (Etek-SDK), простий та дешевий. Teknetics Eurotek PRO (Etekpro-SDK) з доданими функціями. Teknetics Eurotek PRO 11 DD (Etekpro11DD-SDK), той самий Євротек ПРО але в комплекті друга пошукова котушка 11ДД.

Teknetics Eurotek

Металшукач Teknetics Eurotek

Металошукач Teknetics Eurotek, дешевий і простий детектор. Змінна маска пошуку (дискримінація). Двох тональний звуковий відгук. Регульована чутливість. Висновок на екран значення VDI (Target ID), числове позначення знахідки під котушкою, чим вище тим більше знахідка містить світлих металів. Діапазон VDI у Teknetics Eurotek від 1 до 99. Індикатор глибина має три ступені. Живиться металошукач однією батареєю Крона. Кругла 8-ми дюймова пошукова котушка (Моно).

Бувають різні металошукачі, і у всіх є недоліки. Але де пинпоинт?! Я не знаю особливості дитячого (жіночого, інвалідного) пошуку з металошукачем… Але виробляти металошукач без пинпоинта грішно! Який би він не був дешевий і простий, дрібну мета “ловити” хрестом дуже складно. Це особиста думка і явно не збігається з маркетинговою догмою виробників. У прямого конкурента Garrett ACE 150 теж немає пинпоинта.

Teknetics Eurotek PRO

Металлошукач Teknetics Eurotek PRO

Металошукач Teknetics Eurotek PRO, дійсно за каталожними характеристиками може стати гідним конкурентом Garrett ACE 250. Але подивимося ще яка буде ціна Teknetics Eurotek PRO в Україні та як він буде шукати на практиці, в полі.

Заявлена нова технологія дискримінації і особливий упор на відсіч чорного металу (маркетингові виверти?). До можливостей Teknetics Eurotek додано:

  • Індикатор глибини 5 сегментів (проти 3);
  • Регульована гучність звукового відгуку (як цього не вистачає в ACE 250!);
  • Функція пинпоинт;

В залишку

Teknetics EuroTek відгуки та коментарі, недоліки

Наскільки металошукачі Teknetics EuroTek і EuroTek PRO зможуть подолати монстрів МД Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE, питання відкрите і покажуть продажу. На перший погляд Teknetics Eurotek PRO дуже симпатичний, але є і явні недоліки.

Недоліки Teknetics EuroTek і EuroTek PRO. Металошукач EuroTek не має пинпоинта. Обидва металошукача мають харчування Крона, а на практиці зручніше батареї АА, купити простіше і акумулятори більш поширені. Але найбільший недолік (на мій суб’єктивний погляд), це проста і невелика штатна котушка 8 дюймів Моно. Швидше за все, це така сама котушка як і в металошукачі Fisher F2, яка показує посередні результати і в глибині, і в розбірливості.

І щодо ВДИ… Однією з головних претензій до металошукачу Фішер Ф2 є “стрибаючі” значення VDI. Що робить цей висновок вкрай неефективним. VDI стрибає і на дорогих металлодетекторах, але це не так часто, і у випадках коли знахідки на глибині і мають оксиди. Якщо він такий же “точний” як і у Fisher F2, VDI Teknetics EuroTek можна легко записати в недоліки.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина