блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Teknetics T2 Classic (Green). На межі з підробкою

Перші китайські підробки, які побачив в живу, були Teknetics T2. Подейкують, що китайці стягнули лекала, коли Teknetics намагався налагодити своє виробництво в піднебесній. А ще є думка, що исходники T2 не поцупили, а купили… В будь-якому випадку, металошукачів на базі T2 повно, з’являються нові, і заробляють на них хто хоче. Включаючи самого виробника Teknetics. Оголошено новий Teknetics T2. Тепер це T2 Classic, або як варіант T2 Green. Перефарбували в інший відтінок, знизили ціну. Знову новинка?

teknetics-t2-classic-green-01

Я спочатку подумав, що ціна $499 включає в себе те, що намальовано на проспекті. Друга котушка 15 дюймів, рюкзак, зарядка, акумулятори, чохли, сумка для знахідок, третя котушка снайпер… Розмріявся.

По-перше, ціна в Америці. Для нас, це +150-200$. По-друге, жирні подарунки за окремі гроші. Рюкзак з котушкою з снайпер за $149, це так собі. А от 15-ти дюймова котушка за $85 нормально.

Ось такий він виробник Teknetics, перефарбовує старі моделі, лохматит комплектації, і все заради наших гаманців. До речі, пофарбовані в синій Fisher, у нас у продажу так і не з’явилися. Хто не в курсі, металошукачі Fisher-Teknetics-Bounty Hunter випускаються однією командою.

Інша інформація по Teknetics T2 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина