блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест Garrett AT MAX на поділ (Nail Board Test)

З обговорення Garrett AT MAX в живу-це він в режимі ПРО? Там тільки режим про… Незважаючи на те, що в назві вже немає приставки PRO, копачі як і раніше вірять. Але чи зберіг новий металошукач здатність нарізати? Дивимося, тест Garrett AT MAX на поділ.

Чесно кажучи, так і не зрозумів… Навіщо тест проводити на котушці 5×8 DD, якщо штатна 11 DD? Навіщо махати котушкою так, як ніби сигнал виловлюється? Я так роблю на сумнівних відгуках. І все ж це перший тест Garrett AT MAX на поділ. Дякую vfp7! Все про новий металошукачі Garrett AT MAX збирається тут і тут.

Оновлена інформація. Додано

Відгуки про Garrett AT MAX від vfp7, хто тримав новинку в живу. Цей тест можна назвати інженерним. На ньому ми порівнювали як проходився тест Максом при різних режимах, і порівнювали з Сигом і Дусею, додатково звертали увагу як при цьому відбувалося виділення і т. д. Тому це відео тесту з припискою «ознайомлення».

В цілому від Макса залишилися приємні враження, по глибині він був на рівнях Сіга, Дусі і колайдера, при високій стабільності. Грунт був м’яко кажучи не дуже, вода стояла в середньому на 5 см а часто і просто була нагорі. Сиг наприклад не вдалося розігнати “на всю котушку” через велику кількість фантомів від грунту. Макс при цьому працював дуже тихо і сигнал від цілей чітко брав.

Не скажу що він блищав рекордної глибиною але очікую що якщо йому прикріпити котушку на 13″ то ще не відомо хто вийшов переможцем … (Макс був з “рідної” 9×11″ котушкою проти 11″ у Дусі і 13″ у Сига).

Так само і по тесту Nail Board, якщо Максу прикріпити Nel Snake то я абсолютно впевнений, що він його пройде в чистому вигляді без заминок …

Ручка до речі стала прогумованою і дуже зручно лежить в руці. За його вагою залишилися сумніви, мені здалося що він став важче ніж Прошка, треба буде звіритися.

На полі Макс показав себе дуже добре, знахідки чіпляв тільки в шлях, чітко показуючи «залізні» цілі і чітко чіпляючи «кольорові».

Моя думка що на роль універсала він дуже добре підходить. Додатково зі слів інженера від Гарретт, Макс повинен буде чітко працювати в солоному морі, так що чекаємо появи тесту або відео про його роботу в зоні морського прибою для підтвердження цього моменту.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина