блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест глибини Fisher F-Pulse. Найпотужніший пинпоинтер

Хочете ви того чи ні, але глибина пінпоінтерів зростає. Жарт про те, що пинпоинтеры здатні порвати який-небудь недорогий металошукач з котушкою 7-8 дюймів, вже не жарт, а реальність. І головне… Якщо раніше спроби наростити глибину пінпоінтера приводили до пекельних фантомів, що перетворювало цей інструмент з помічника на шкідника. То сьогодні, деякі МД виробники отримали для пінпоінтерів реальний приріст глибини, і зі збереженням стабільності. Дивимося тест глибини пинпоинтера Fisher F-Pulse. Нормальна у нього глибина?

Для тих, хто не хоче дивитися відео (там крім тесту, в кінці відео є експрес тест на робочу область і обмеження чутливості за коротким натисканням), таблиця результатів глибини:

Тест глибини Fisher F-Pulse. Найпотужніший пинпоинтер

Як ця глибина? Я не пам’ятаю іншого пінпоінтера, хто б зміг взяти срібну луску Івана Грозного на 6 см. у кого Garrett ACE 250 з рідною котушкою, для експерименту спробуйте пройти тест на такій лусці.

Оновлена інформація. Додано

Все по Fisher F-Pulse збирається тут (новини, тести, порівняння, відгуки і думки). Плюс, на сторінці Енциклопедії Копальника за пинпоинтеру є додаткова інформація (параметри, характеристики, інше). Всім Вдалого Копа!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина