блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест глибини Garrett ACE 400i. Відео

Цікаво слухати продавців… Відмінність між Garrett ACE 300i і Garrett ACE 400i, тільки в котушці. Помилкові спрацьовування зменшують глибину виявлення. А ти джентльмен? Дивимося нове відео, порівняльний тест глибини нового металошукача Garrett ACE 400i, проти старичків Minelab X-Terra 705 і X-terra 505. Тест жіночий, і є на чому потренувати копательский мозок. Вам не здається, що продавці почали ділиться по виробникам?

Щодо відмінності Garrett ACE 400i від ACE 300i – справа не тільки в котушці, є ще функція Iron Audio, плюс різниця в частоті (10 кГц проти 8 кГц). Якщо приймати логіку продавця, тоді між Minelab X-Terra 705 і X-Terra 505, теж немає різниці.

помилкових спрацьовувань… Самі по собі, помилкові спрацьовування не впливають на глибину виявлення. Тільки коли копач втомиться від пісні, і почне занижувати чутливість (в надії відпочити) – ось тут і починає зменшуватися глибина.

Все про новинку 2016, металошукачі Garrett ACE 400i – збирається тут (новини, відео, порівняння, тести), і тут (параметри, характеристики, інструкція, котушки).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина