блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест глибини Garrett AT MAX. Порівняння AT PRO / AT Gold

Захоче виробник Garrett порівнянь його новинки Garrett AT MAX, з старинками Garrett AT PRO і Garrett AT Gold? З одного боку, новинку треба штовхати в життя всіма доступними способами. З іншого, продавати один детектор, і при цьому топити свої інші – неправильно. Але Garrett сам винен. Навіщо випустив новий металошукач, дуже сильно схожий на попередні? Та ще при цьому оголосили, на новому металошукачі ми отримали надбавку 5% по глибині виявлення. Правда? Дивимося тест глибини Garrett AT MAX. Плюс порівняння з металошукачами Garrett AT PRO і Garrett AT Gold.

Зверніть увагу на коректність проведення цього тесту і фіксації результату глибини. Копач все правильно робить, і тест можна вважати пройденим? Або є невеликі перекоси, з бажанням отримати потрібну глибину?

Оновлена інформація. Додано

Тест глибини Garrett AT MAX з моно котушкою (правильніше говорити, концентричній котушкою, але для простих копачів можна вважати Моно).

Як думаєте, скоро металошукачі Garrett AT PRO і Garrett AT Gold знімуть з продажу? З першим зрозуміло, новий Garrett AT MAX повністю вміщує в себе можливості попереднього. Garrett AT PRO можна ховати вже сьогодні. А як бути з Garrett AT Gold? Проблема з ім’ям. Це буде Garrett Gold MAX без AT? Але тоді загубиться фірмовий стиль серії Garrett AT (AT-металошукач амфібія). Garrett AT MAX Gold? Занадто довго і плутано. Залишився тільки один варіант… Garrett AT Goldmax. Але для такого імені нахабства треба мати багато. Плюс, ще декого засудити, щоб не плутався під ногами ))

За посилання на відео спасибі коментатору hober. Все по новому металошукачу Garrett AT MAX зібрано тут (великі новини, скандальні відгуки та думки з самого дна). На сторінці Енциклопедії Копальника Garrett AT MAX є додаткова інформація (якщо цей детектор вам цікавий, обов’язково зайдіть і перегляньте, будь власник повинен про це знати).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина